Algonquin College

Algonquin College

Algonquin College

Kanada sertifika programları ile yeni bir kariyere adım atmak istiyorsanız Algonquin College ile hayallerinizi gerçekleştirmek oldukça mümkün! Kanada kolejleri arasında oldukça başarılı bir seçim olan bu okulu daha yakından tanıyarak sizi nelerin beklediğine bir göz atmaya ne dersiniz?

1957 yılında kurulan okul 60 yılı aşkın süredir eğitime aralıksız devam ederek öğrencilerine kusursuz bir kariyer vaat eder. Kanada’nın en önemli kolejlerinden bir tanesi olan Algonquin College Ottawa’da en kaliteli okullar arasındadır. Güçlü alt yapısı ve birbirinden değerli eğitmenleri sayesinde öğrencilerin eğitim hayatlarını şekillendirmelerine olanak sağlar. Üstelik Kanada sertifika programları için okula kayıt yaptıran öğrencilerin keyifli zaman geçireceği 3 kampüsü vardır. Fiziksel olarak Kanada’daki en büyük kolejler arasındadır.

Algonquin College Kabul Şartları

Algonquin College’da eğitim almak isteyen öğrenciler için başvurulacak programa göre farklı kabul şartları vardır. Okulun hangi programına başvurduğunuz dikkate alınarak aşağıdaki şartları yerine getirmeniz gerekir. Böylelikle Kanada eğitim serüveninize başlayabilirsiniz.

  • Uluslararası Başvuru Formu
  • Başvuru Ücreti 95 CAD

Yukarıdaki koşullar bütün başvuru sahipleri için aynıyken başvuru tipine göre aşağıdaki şartlara yerine getirmeniz talep edilir.

Lise Sonrası Sertifika/Diploma Programı

  • Lise Diploması
  • Dil Yeterliliği (TOEFL: 80 – ILETS:6.0)

Lisans Programları

  • Lise Diploması
  • Dil Yeterliliği (TOEFL: 88 – ILETS:6.5)

Lisansüstü Programlar

  • Lisans Diploması ve Lisans Transkripti
  • Dil Yeterliliği (TOEFL: 88 – ILETS:6.5)

Yukarıdaki şartlar ışığında arzu ettiğiniz programa kabul edilebileceğiniz gibi bazı programlarda daha özel şartlar talep edilebileceğini de unutmamanız gerekir.

Neden Bu Koleji Seçmelisiniz?

Kanada sertifika programları konusunda en başarılı eğitim kurumlarından bir tanesi olan Algonquin College, 180 farklı program ile öğrencilerin eğitim almasını sağlar. Merkezi bir konuma sahip olması ve Kanada eğitim standartlarını fazlası ile karşılaması kolejin her yıl yüzbinlerce öğrenci tarafından seçilmesini sağlar.

Siz de Kanada diploma programları alanında kusursuz özelliklere sahip bir eğitim kurumuna başvurmak istiyorsanız bu kolej tam size göre! Gerek fiziksel alt yapısı gerekse de eğitmen kadrosu ile göz kamaştıran bu okul ile alakalı detaylara danışmanlarımız aracılığı ile ulaşabileceksiniz. Kanada’da harika bir serüven sizi bekliyor!

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım