Arbutus College

Arbutus College

Arbutus College

Kanada Arbutus College Hakkında

Kanada sertifika programları ile siz de eğitim serüveninizi daha kaliteli bir noktaya taşımaya ne dersiniz? O halde Arbutus College ayrıcalıklarını yaşamaya hemen başlayabilirsiniz.

2002 yılında Kanada’nın Vancouver şehrinde kurulan bu eğitim kurumu yeni ve dinamik bir merkez olması ile bilinir. Bünyesinde dünyaca ünlü eğitmenleri barındırması sayesinde hemen herkesin takdirini toplamayı başarır. Farklı sürelerde devam eden programlarla öğrencilere hayatlarında başarılı olma olanağı sağlanır.

Kanada eğitim serüvenini kaliteli bir şekilde sürdürmek isteyen hemen her öğrenci için öncelikli bir seçenek olan kolejin her geçen gün daha da popülerleştiğini ifade etmek gerekiyor. Siz de Kanada diploma programları için bu koleji seçerek eğitim yaşamınıza yeni bir bakış açısı katabilirsiniz.

Arbutus College Kabul Şartları

Kanada’da eğitim almak isteyen öğrenciler için yerine getirilmesi gereken şartlar genel manada aynı. Bu nedenle Kanada’da seçeceğiniz kolejin çok özel talepleri bir kenara bırakıldığında dil ve mezuniyet yeterlilikler benzeşir. Arbutus Koleji’ne başvurmak istediğinizde sizden aşağıdaki koşulları sağlamanız talep edilir.

  • Lise mezuniyeti ve 18 yaşın tamamlanması,
  • Son mezun olunan okulun onaylı diploması ve alınan dersleri gösteren onaylı transkript,
  • Dil yeterliliği (IELTS: 5.0 – TOEIC: 600+ Essay – TOEFL IBT: 64 – TOEFL PBT: 510)
  • Pasaport fotokopisi,
  • Başvuru Formu,
  • Mezun olunan okulların verdiği diplomalar,

Bu koşulları sağladığınızı düşünüyorsanız koleje hemen başvurarak Kanada sertifika programları avantajını yaşayabilirsiniz. Ancak bazı bölümlerde daha farklı talepler geldiğini ifade etmek gerekir.

Neden Bu Koleji Seçmelisiniz?

Kanada’da eğitim almak istediğinizde nasıl bir okul seçeceğinize karar vermek bazen zorlu bir süreçtir. Bu süreci kolaylaştırmak adına kabul şartları çok zorlu olmayan ama eğitim kalitesi Kanada standartlarında olan eğitim kurumlarını seçmelisiniz. Arbutus College bu konuda sizi asla mahcup etmez.

40 farklı programın sunulduğu kolejde 2 ay ile 40 ay arasında değişen Kanada sertifika programları katılımı mümkündür. Okulun lise sonrasında Kanada diploma programları sunması da her yıl dünyanın farklı ülkelerinden öğrencilerin bu kurumu seçmesini sağlar. Siz de Türkiye’den Kanada’ya eğitim almak istiyorsanız bu süreç ile ilgili danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım