Canadian College

Canadian College

Canadian College

Canadian College, Kanada sertifika programları dendiğinde akla gelen ilk eğitim kurumlarından bir tanesidir. Oldukça genç ve dinamik bir eğitim kurumu olması nedeni ile öğrencilerin kariyer fırsatlarını şekillendiren kolejde hayatınızın geri kalanını şekillendirebilirsiniz.

Vancouver’ın en merkezi bölgesinde kurulmuş olması nedeni ile öğrencilerin tercihinde ön plana çıkar. Üstelik sertifika programları kapsamında size eğitim sunan okulun aynı zamanda part-time iş olanakları da sağlar. Eğitim aldığınız alanda çalışma fırsatının Canadian College’ın ön plana çıkan özelliklerindendir. Bu nedenle iş yaşamınıza yön vermek istediğinizde bu koleji seçerek kaliteli eğitimin tadını çıkarabilirsiniz.

Canadian College Kabul Şartları

Canadian College ile eğitim yaşamınızı şekillendirmek istiyorsanız bu konuda belli başlı koşulları yerine getirmeniz gerekir. Henüz çok yeni bir eğitim kurumu olması nedeni ile sizden beklentileri yüksek olmayan bu okulun kabul şartları aşağıdaki gibidir.

  • Lise Diploması
  • Dil Yeterliliği (IELTS:5.5 – TOEFL IBT: 46-59)

Görüldüğü üzere çok kolay şartları olan okulun bazı özel bölümler için farklı taleplerde bulunabileceğini unutmadan başvuru belgelerinizi hazırlamalısınız. Yılın farklı dönemlerinde başvuru kabul eden okulun 25’e yakın programla öğrencilere hitap ettiği biliniyor.

3 ay ile 24 ay arasında değişen eğitim süreleri ile size en uygun eğitim programlarını ortaya çıkaran kolejin Kanada’da eğitim standartlarını kusursuz bir şekilde sağladığını söyleyebiliriz. Süre uzadıkça ödenmesi gereken program ücretleri de artacağından başvuru sırasında bütün seçenekleri dikkate almanız gerekir.

Neden Bu Koleji Seçmelisiniz?

Kanada diploma programları kapsamında kayıt yaptıran öğrencilerin çalışma izninin alınması sağlanırken bu izin herkes içindir. Bu yönüyle Kanada’da eğitim ve çalışma yaşantınızı bir arada elde etmek mümkün olur. İş imkanlarının yanında sunulan eğitimlerin uluslararası arenadaki geçerliliği bu okulun en dikkat çeken yönlerinden bir tanesidir.

Uluslararası öğrencilerin yoğunlukta olduğu Canadian College’da eğitmenlerin genellikle alanında deyim sahibi kimselerden oluşması değerlidir. Hem teorik hem de pratik açıdan eğitim alma açısından önemli olan bu durumdan faydalanmak için hemen kayıt yaptırabilirsiniz. Üstelik az mevcutlu sınıfların avantajını da yaşayarak Royal Roads Üniversitesi’ne de geçiş hakkı elde edebilirsiniz.

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım