Capilano University

Capilano University

Capilano University

Kanada Capilano Üniversitesi Hakkında

Capilano University ile harika bir eğitim yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? Birbirinden özel programları ve kaliteli eğitim süreci ile Kanada sertifika programları bu üniversite ile bir başka olacak!

1968 yılında kurulan bu eğitim kurumu geride kalan 50 yılı aşkın sürede binlerce öğrenci mezun etmiş ve Kanada’nın en iyileri arasına girmiştir. Eğitim kurumunun en önemli özelliklerinden bir tanesi çok yönlü eğitim ile mezunlarının kaliteli birer birey olmasını sağlamasıdır. 2020 yılı verilerine göre 13.000 öğrencisi bulunan okulun Kanada diploma programları konusunda da ciddi bir başarı yakaladığından söz etmek gerekir. Vancouver’ın en kaliteli eğitim kurumlarından birinde eğitim almak istiyorsanız tercihiniz Capilano University olmalı!

Capilano University Kabul Şartları

1968 – 2008 yılları arasında bir kolej olarak faaliyet gösteren okulun 2008 yılından sonra üniversite vasfını kazandığı bilinir. Ana kampüsünün şehre oldukça yakın olması nedeni ile çok tercih edilen Capilano Üniversitesi programlarına kayıt için şartlar aşağıdaki gibidir.

  • Lise Diploması
  • Dil Yeterliliği (TOEFL IBT: 83 – TOEFL PBT: 560 – Akademik IELTS: 6.5)

Yukarıdaki koşulları sağlayan öğrenciler okula başvuru yapabilirken bazı bölümlerde daha farklı koşulların arandığından söz etmek gerekir. Bu nedenle de okula kabul alıp almayacağınızı net bir şekilde kestirmek için danışmanınız vasıtası ile kabul şartlarını eksiksiz öğrenmelisiniz. Kabul şartlarını yerine getirdikten sonra ise sizleri çok ciddi bir eğitim süreci bekler!

Neden Bu Okulu Tercih Etmelisiniz?

Kanada’nın en önemli şehirlerinden biri olan Vancouver’da kurulmuş Capilano University, farklı Kanada diploma programları sunması nedeni ile dikkat çekicidir. Müfredatı kariyerinizi şekillendirmek maksadı ile dönüştüren okulun önemli şirketlerle iş birliği içinde olması eğitim sonrası iş olanaklarını güçlendirir.

Kanada sertifika programları için en çok tercih edilen okullardan biri olan Capilano University 3 ay ile 36 ay arasında değişen eğitim süreleri sağlar. Tercih edeceğiniz programa göre değişkenlik gösterecek eğitim sürecinde uluslararası başarıları olan eğitmenlerin katkısı çoktur. Dünya çapında kabul gören eğitimi ve Kanada eğitim standartlarını karşılayan sistemi ile siz de bu okulu tercih edebilirsiniz. Daha geniş detaylara danışmanlarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım