Conestoga College

Conestoga College

Conestoga College

Kanada diploma programları ile adından söz ettiren Conestoga College’da eğitim almak için harekete geçmeye ne dersiniz? Eğitim serüveninizi kusursuz bir noktaya taşımada oldukça önemli olan bu kurumun detaylarına daha yakından göz atalım!

Ontario’da kurulmuş olan bu okulun 1967 yılından bu yana eğitim veriyor olması oldukça önemlidir. Kanadalılar başta olmak üzere pek çok öğrencinin bu üniversitede eğitim almak istemesinin temeli yüksek standartlarda bir politeknik olmasıdır. Her dereceden öğrencinin eğitim alabildiği Conestoga College’da Kanada sertifika programları kusursuz bir şekilde sağlanır.

Okulun kalitesini gösteren noktalardan bir olan uluslararası öğrencilerin sayısı sizin için de harika bir gösterge olabilir. Yaklaşık 50 bin öğrencisi bulunan ve Toronto’ya sadece 1 saat uzaklıkta olan bu koleji tercih ederken tereddüt etmeyin!

Conestoga College Kabul Şartları

Uluslararası öğrencilerin eğitim alabileceği 200’e yakın programı bulunan kolejde ister Kanada sertifika programları ister Kanada diploma programları başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim almak istediğiniz bölüm için yapacağınız başvurularda aşağıdaki koşulları sağlamanız gerekir.

  • Lise Diploması
  • Dil Yeterliliği (TOEFL IBT: 88 – IELTS: 6.5)
  • Referans Mektubu
  • Başvuru Ücreti 100 CAD

Yukarıdaki koşulları sağlayan öğrencilerin kabul almaları yüksek bir ihtimal olsa da bu okulun farklı bölümlerinde talep edilecek olan kabul şartları değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle başvurunuz sırasında uzman danışmanların desteğini almayı ihmal etmemelisiniz.

Neden Bu Okulu Seçmelisiniz?

Ontario bölgesinde kurulmuş olması nedeni ile oldukça yoğun talep gören Conestoga College son yıllarda ciddi atılımlar ile kapasitesini %50 oranında arttırmayı başarmıştır. Hem yerel öğrencilere hem de uluslararası öğrencilere enfes fırsatlar sunan kurumun sertifika ve diploma programları eşsizdir. Söz konusu programlara kayıt yaptıran 80’i aşkın ülkeden öğrenci eğitim kurumunun kalitesini ispatlar.

Fiziksel alt yapısının yanında teknoloji odaklı yatırımları ile Kanada sertifika programlarına kayıt yaptıran öğrencilere kusursuz hizmet sağlanır. Siz de eğitim serüveninizi uluslararası başarısını kanıtlamış bir kurumda tamamlamak için Conestoga College’a hemen kayıt yaptırabilirsiniz. Kayıt sürecinden kabul sonrası aşamalara kadar danışmanlarımızdan destek alarak eğitiminize yön verebilirsiniz. Danışmanlarımız sizi her konuda yönlendirecek ve size destek olacaktır.

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım