Cornerstone International Community College of Canada

Cornerstone International Community College of Canada

Cornerstone International Community College of Canada

Kanada diploma programları kaydı yaptırırken Cornerstone International Community College of Canada ile eğitim serüvenine harika bir başlangıç yapmaya ne dersiniz? Eğitim kalitesi ile hemen herkesin hayali olan bu okulun Vancouver gibi çok kaliteli bir şehirde kurulmuş olması da değerlidir.

1980 yılında kurulan ve eğitim kalitesi ile her geçen gün daha başarılı işlere imza atan Cornerstone International Community College of Canada sizin için de enfes bir eğitimin kapılarını aralıyor. Okulun en önemli yönlerinden biri olan eğitim ile iş imkanlarının çeşitlendirilmesini siz de Kanada sertifika programları kapsamında elde edebileceksiniz. Kanada eğitim kurumları arasında oldukça değerli bir yere sahip okulun co-op hizmeti ile gün geçtikçe daha fazla öğrencinin ilgisini çektiği bilinir.

Cornerstone International Community College of Canada Kabul Şartları

Kaliteli eğitim seçeneklerinin bulunduğu okulda başvurmak istediğinizde aşağıdaki şartları sağladığınızdan emin olmalısınız.

  • Lise Diploması,
  • 18 yaşın tamamlanmış olması,
  • Dil Yeterliliği (TOEFL PBT: 513 – TOEFL CBT: 183 – TOEFL IBT: 65 – TOEIC: 620 – IELTS: 5.5)
  • Başvuru Ücreti – 250 CAD

Not: Dil yeterliliğini sağlayamayan adaylar için Cornerstone bünyesinde dil eğitimi alma imkânı sunulur.

Yukarıdaki koşullar genel koşullar olup bazı bölümler için özel talepler gelebilmektedir. Bu nedenle Cornerstone International Community College of Canada başvurusu öncesinde sizden talep edilenleri detaylı bir şekilde değerlendirmelisiniz.

Neden Bu Okulu Seçmelisiniz?

Kanada sertifika programları sunan pek çok okul gibi bu kolej de size Kanada’da kusursuz bir eğitim alma şansı sağlar. 120’den fazla bölümden bir tanesini seçebilirken bu seçiminizi kendi arzularınıza göre gerçekleştirebileceksiniz. Eğitim süreleri seçilen bölüme göre değişkenlik gösterirken Kanada sertifika programları kapsamındaki eğitimin iş olanakları ile desteklenmesi önemlidir.

Kanada eğitim kurumları arasında uygun öğrenim ücretleri ve öğrencilere sunulan sosyal imkanlarla Cornerstone International Community College of Canada oldukça başarılıdır. Üstelik eğitmenlerin hepsi uluslararası alanda çalışmalar yapan kişilerdir. Uluslararası öğrencilerin ağırlıkta olduğu okulun her geçen gün çeşitlenen bölümleri ile kaliteli eğitime ulaşmak mümkün olur. Okul ve Kanada diploma programları ile ilgili daha fazla detay için danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Cornerstone International Community College of Canada Diploma Fiyatları (Vancouver)

  • International Business ManagementCo-op Diploma  (12 Months) : 5795 CAD
  • Customer RelationsSpecialistCo-op Diploma  (8 Months) : 4195 CAD,  (12 Months) : 4495 CAD
  • Hospitality ManagementCo-op Diploma (8 Months) : 5295CAD, (12 Months) : 5995 CAD, (24 Months): 8545 CAD
  • DigitalMerketingSpecialistCo-op Diploma(1 Year) : 7495 CAD
  • Web and Mobile App Development Co-op Diploma (2 Years) : 13.495 CAD
  • Network andSystem Solutions Co-op Diploma (2 Years) : 12.495 CAD

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım