Douglas College

Douglas College

Douglas College

Kanada sertifika programları için okul arayışınıza son verin ve Douglas College kaydınızı yaptırmak için harekete geçin! 50 yıllık eğitim serüveni ile Kanada eğitim kurumlarının en önemlileri arasında olan bu kolejle hayallerinizi gerçekleştirin.

Kanada’da Vancouver şehrinde kurulan ve oldukça değerli eğitmenlerle yoluna devam eden Douglas College, uluslararası öğrenciler başta olmak üzere öğrencilere kapılarını açar. 100’e yakın programı ile hem Kanada sertifika programları hem de Kanada diploma programları sunan okulun her geçen gün kalitesini arttırdığı bilinir. Kampüs alanı ve öğrenciler için kusursuz bir eğitim fırsatı sunması bu okulu değerli kılar.

Siz de Kanada kolejleri arasından seçim yaparken zorlanıyorsanız Douglas College ile tercihinizi şekillendirebilirsiniz.

Douglas College Kabul Şartları

Kanada kolejlerinin pek çoğu gibi standart kabul şartlarına sahip olan bu okulun koşullarını yerine getirerek kabule bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Peki, kabul öncesi sizden talep edilenler neler? Bütün detaylar aşağıda!

  • 17 yaşını tamamlamış olmak,
  • Dil Yeterliliği (TOEFL IBT: 83 – IELTS: 6,5)
  • Lisans Programlar için Lise Diploması
  • Yüksek Lisans Programlar için Lisans Diploması
  • Lisans ve Lise Diplomalarında Başarı Oranı Minimum %60 olmalıdır.

Genel koşulları sağlayan öğrencilerin okula kabul süreçleri başlarken bazı programların daha spesifik taleplerde bulunabileceği ifade edilebilir. Bu nedenle kabul koşullarını iyi bir şekilde öğrenerek hizmet almak değerli olacaktır.

Neden Bu Okulu Seçmelisiniz?

Okul seçimi yaparken birbirinden önemli detaylara dikkat ediyor olabilirsiniz. Bu konuda dikkat ettiğiniz her detayı sizlere sunabilecek olan kolejin ayrıcalıklı yanlarını şu şekilde sıralamak mümkündür.

Programların hem teorik hem de pratik anlamda uygulamaya konabilmesi sayesinde öğrencilerin eğitimden maksimum kalitede yararlanması sağlanır. Kanada diploma sertifika aracılığı ile üniversiteye açılan kapılar sunulur. Meslek konusunda çeşitliliğin önemli seviyelere ulaşıyor olması öğrencilerin avantajlarını arttırır. Kanada diploma programlarının avantajı ile uluslararası alanda iş ve kariyer fırsatları sunulur. Üstelik eğitimin uluslararası niteliği ile ESL pathway aracılığı ile doğrudan geçiş hakkı sağlanır.

Siz de dünyanın her yerinde adından söz ettiren bir eğitim almak istiyorsanız Douglas College tercihinde bulunabilirsiniz. Detaylı bilgi için danışmanlarımızın desteğini alabilirsiniz.

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım