Fanshawe College

Fanshawe College

Fanshawe College

Fanshawe College Sertifika Programı

Kanada’nın Ontario eyaletinin London şehrinde Toronto’ya 2 saatlik mesafede konumlanan Fanshawe College 75’in üzerinde ülkeden 5000’den fazla uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. 40.500 hektarlık alana kurulmuş okul Ontario eyaletinin en büyük okullarından biri unvanına sahiptir. Öğrencilerine 200’den fazla sertifika, diploma ve derece programı sunarken uluslararası öğrencilerine 500 ila 2000 CAD arasında değişen burs imkanları sağlamaktadır. İşbirliğine dayalı bir eğitim politikası izleyen okulda öğrenciler Avrupa, Güney Amerika, Asya ve İskandına ülkelerinde değişim programlarına katılma imkanı bulurlar.

Kendi bünyesinde Fanshawe Öğrenci Birliği işbirliğiyle kurdukları Öğrenci Sağlık Merkezinde öğrencilerinden hiçbir ek ücret talep etmeden kapsamlı bir sağlık hizmeti sunmaktadır.
İstihdam Hizmetleri departmanı öğrencilere çeşitli program ve etkinlik önerilerinde bulunarak öğrencilerin 40’dan fazla Co-op programı arasında kendilerine en uygun olanı bulmalarına yardımcı olur. Fanshewe, Ontairo eyaletindeki üniversiteler arasında mezunların istihdam oranı sıralamasında 1. sırada yer almaktadır.

Minimum dil kabul kaşulu 6.0 IELTS olup program ve bölümler arasında değişiklik göstermektedir.

Sunduğu bölümler:

⦁ Uygulamalı Teknoloji Onur Lisans Programı – Biyoteknoloji
⦁ Ticaret Onur Lisans Programı (Muhasebe)
⦁ Ticaret Onur Lisans Programı (Dijital Pazarlama)
⦁ Ticaret Onur Lisans Programı (İnsan Kaynakları Yönetimi)
⦁ Ticaret Onur Lisans Programı (İşletme)
⦁ Erken Çocukluk Liderliği Onur Lisans Programı
⦁ Çevre Tasarım ve Planlama Onur Lisans Programı
⦁ İç Tasarım Onur Lisans Programı

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım