George Brown College

George Brown College

George Brown College

Kanada sertifika programları aracılığı ile kariyerinizi kusursuz bir noktaya taşımaya ne dersiniz? Kaliteli eğitim, başarılı bir sosyal çevre ve eğitim sonrası harika iş fırsatlarını yakalamak için George Brown College ile eğitim serüveninizi başlatabilirsiniz.

Kanada kolejleri, öğrencilere sundukları ile farklılaşsa da her okulun hedefinde kusursuz bir kariyer olanağı sağlama vardır. Bu anlayıştan hareketle 1967 yılından bu yana eğitim sağlayan kolejin şu ana kadar on binlerce mezun verdiği biliniyor. Kanada’nın en prestijli kolejlerinden bir tanesi olan George Brown College sadece yerel halk değil aynı zamanda Kanadalılar için de enfes bir eğitim kurumu. Siz de Türkiye’den Kanada’ya eğitim için gitmeyi planlıyorsanız bu okulu mutlaka tercih etmelisiniz!

George Brown College Kabul Şartları

Kanada kolejleri arasında en kaliteli eğitim sunan ve 50 yılı aşkın süredir öğrencilere hizmet veren bu okulun kabul şartlarını sizler için derledik! Kanada diploma programları konusunda genel şartların benzeştiği bilinse de George Brown College’a başvurmadan önce aşağıdaki detaylara mutlaka göz atmalısınız!

  • Orta seviye bir eğitim kurumundan mezuniyet,
  • 18 yaşından büyük olmak (Bu şart sağlamayanların izin belgesi alması gerekir),
  • Başvuru Ücreti 95 CAD
  • Dil Yeterliliği

Dil yeterliliğinin diploma/sertifika, ön lisans ve yüksek lisans için farklılaşması nedeni ile en doğru puanlara okulun web sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu konuda uzmanlarımızın da sizleri bilgilendirebileceğini de unutmamalısınız.

Neden Bu Okulu Seçmelisiniz?

Birbirinden değerli okullar arasında ön plana çıkan Kanada diploma programlarına erişmek için George Brown College çok kaliteli bir tercih olacaktır. 8 ila 12 ay arasında değişen programlarla sizlere kusursuz bir eğitim olanağı sağlar. Özellikle eğitim sonrasında iş imkanlarının sağlanması maksadı ile uygulamaya konan co-op sistemi Kanada sertifika programları arasında adını duyurmasını sağlar.

Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinden öğrencilerin kaydolduğu bu okula 2 farklı dönemde kayıt yaptırabilirsiniz. Dönem kaybı yaşamaksızın başlayacağını bu okulun lisans programlarına geçişe olanak sağlaması da değerlidir. Kanada kolej ile ilgili en doğru bilgilere ulaşmak ve başvuru sürecini başlatmak için danışmanlarımız ile hemen görüşebilirsiniz.

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım