Greystone College Canada

Greystone College Canada

Greystone College Canada

Kanada diploma programları arasında en yenilikçi ve modern okullardan bir tanesi de Greystone College Canada olarak bilinir. Eğitmen kadrosu ve her geçen gün artan öğrenci sayısı kolejin en önemli özelliğidir. Uluslararası standartlarda eğitim veren okul sizi kucaklamayı bekliyor!

2002 yılında kurulan ve Kanada’nın 3 farklı bölgesinde eğitim imkânı sağlayan Greystone College Canada, oldukça farklı bir anlayışı temsil eder. Vancouver, Toronto ve Montreal şehirlerinde konumlanan kampüsleri ile tek bir şehirde sıkışıp kalmamıştır. Üstelik eğitim kurumunun sürekli büyüyen yapısı sayesinde Kanada sertifika programları bazlı artışlar da görülür. Siz de bu çok özel okulda eğitim alarak kariyerinize harika bir başlangıç yapmak istiyorsanız hemen harekete geçebilirsiniz.

Greystone College Canada Kabul Şartları

Kanada’da eğitim almak dünyanın hemen her yerindeki öğrencilerin hayalidir. Bu hayatli gerçekleştirmek için ise Kanada kolej kabul şartlarını iyice öğrenmek ve bu şartları sağlamak için hazırlanmak gerekir. Siz de Kanada sertifika programları hazırlığı yapıyorsanız Greystone College Canada için aşağıdaki şartları sağlamanız gerektiğini unutmamalısınız!

 • Başvurulacak okula göre lise ya da lisans diploması
 • Dil Yeterliliği

Dil yeterliliği konusunda bölümden bölüme farklılıklar olabilmektedir. Bu nedenle başvuracağınız bölüm için talep edilen dil yeterlilik puanına bir göz atmanız gerekir. Dil puanının yanı sıra bazı bölümlerin ekstra kabul kriterleri koyabildiği görülür. Bu nedenle kabul şartlarını bölüm bazlı değerlendirmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Neden Greystone College Canada Okulunu Seçmelisiniz?

50’den fazla programın sunulduğu Greystone College Canada; Kanada diploma programları konusunda en başarılı okullardan bir tanesidir. Bunun yanı sıra Kanada sertifika programlarının da çeşitlilik gösterdiği okulun temel anlayışı kariyer hazırlığının yapılmasıdır. Siz de kusursuz bir kariyer hazırlığı yapmak istiyorsanız öncelikli olarak doğru bir okul seçmeli ve harekete geçmelisiniz.

Greystone College Canada kaydı yaptırmadan önce okulun eğitmen kadrosuna da bir göz atarak ne kadar isabetli karar aldığınızın farkına varabilirsiniz. Okulun uluslararası öğrenci kapasitesi oldukça iyi seviyelerdeyken özellikle farklı ülkelerden öğrenci kabul etmesi de değerlidir. Siz de Türkiye’den bu eğitim kurumuna kayıt olmak istiyorsanız danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Greystone College Co-Op  Sertifika Programları Fiyatları(Toronto-Vancouver)

 • Diploma Business Comminication 48 Weeks: 6795 CAD
 • Diploma Business Comminication(Evening) 88 Weeks: 7400 CAD
 • Diploma in International Business Management 48 Weeks: 6794 CAD
 • Diploma in International Business Management(Evening) 88 Weeks: 7400 CAD
 • Diploma in Customer Service 48 Weeks: 6795 CAD
 • Diploma in Customer Service(Evening) 88 Weeks: 7400 CAD
 • Diploma in Hospitality Operations 48 Weeks: 6795 CAD
 • Diploma in Hospitality Operations(Evening) 88 Weeks: 7400 CAD
 • Diploma in Digital Marketing Social Media(Evening) 88 Weeks: 7400 CAD
 • Diploma in Digital Marketing Website Management and Design(Evening) 88 Weeks: 8400 CAD

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım