ILAC Dİl Okulu

ILAC Dİl Okulu
29 Aralık 2020 - Blog

ILAC Dil Okulu

Kanada dil okulları ayrıcalığını yaşayarak Kanada’da eğitim hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek adına başvurabileceğiniz okulların başında ILAC Dil Okulu gelir. Kanada’da eğitimin ilk adımı olarak kabul edilecek bu dil okulunda sizleri çok özel bir serüven bekliyor!

Kanada dünyanın en önemli ülkelerinden bir tanesi olduğu gibi eğitim sistemi ile de oldukça başarılı ülkelerden bir tanesidir. Her yıl yüzbinlerce öğrencinin akın ettiği Kanada, dil okulları ve eğitim yapısı ile göz kamaştırır. Uluslararası öğrencilerin her geçen gün arttığı ülkede siz de bir uluslararası öğrenci olarak ülkede eğitim görmeye başlayabilirsiniz. Peki, Kanada dil okulu eğitimi için neler yapmanız gerekir? Başvuru koşulları ya da kabul şartları var mı?

ILAC Dil Okulu Avantajları

1999 yılından bu yana eğitim veren bir dil okulu olması sayesinde dünyanın dört bir yanından öğrencilerin tercih ettiği bu dil okulunun en önemli yanı uzun yıllardır hizmette olmasıdır. Üstelik UNESCO tarafından dünyanın en kaliteli ve güvenilir şehirleri arasında gösterilen Toronto ve Vancouver’da şubeleri bulunan okulun sosyal açıdan olanakları fazladır.

Kanada’ya eğitim için seyahat eden öğrencilerin çok yoğun bir şekilde tercih ettikleri bu eğitim yuvasında sizi çok özel imkanlar bekliyor. Burada ders alırken Toronto ve Vancouver şehirlerinin kozmopolit yapısını da keşfedebileceksiniz. Üstelik Kanada’da dil eğitimi almanın en büyük ayrıcalığı olan her an pratik yapabilmenin de tadına varacaksınız. Sokakta, markette ya da başka bir sosyal alanda dil pratiği yaparak hayalinizdeki seviyeyi yakalayabileceksiniz.

Neden Bu Okulu Tercih Etmelisiniz?

Kanada dil okulları arasında tercih yaparken genellikle Kanada dil okulu fiyatları noktasında değerlendirme yapılır. Ancak değerlendirmelerinizi dil okulu fiyatlarından ziyade fırsatlar ve avantajlara yönlendirmek gerekir. Peki, ILAC Dil Okulu size ne tür hizmetler vaat eder?

  • Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • IELTS Hazırlık Kursu
  • Cambridge FCE, CAE&CPE
  • TOEFL Hazırlık Kursu
  • Üniversite Hazırlık

Tüm bu seçeneklerin yanında sosyal imkanları da oldukça ayrıcalıklı olan ILAC Dil Okulu’nu seçerken Kanada dil okulları avantajlarına bir kez daha göz atmayı unutmayın. Bu okul ile hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi çok kolay olacak!

Cevap bırakın

Sizi Arayalım

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım

Sizi Arayalım