Kanada Dil Okulları Kampanyaları

Kanada Dil Okulları Kampanyaları
02 Mayıs 2019 - Blog

Yabancı dil eğitiminde adeta bir dünya markası haline gelen Kuzey Amerika’nın parlayan yıldızı Kanada dil okulları , eğitim kalitesi, uygulanan modern eğitim metodları, başvurulan eğitim materyalleri ve konusunda uzman eğitimci profili ile dikkat çekiyor. İngilizce ve Fransızca’nın anadil olarak konuşulduğu ülkede, Fransızca konuşulan bölgelerde bile rahatlıkla ingilizce iletişim kurabilme olanağı ile dili günün her anında konuşma imkanı, yaşayarak öğrenmenize olanak tanıyor. Bu durum, bu ülkede geçirdiğiniz eğitim sürecinde İngilizce’yi eğitim saatleri dışında da pratik yaparak öğrenmenizi sağlarken, öğrenme hızınıza ve kalitenize katkı sağlıyor, öğrenme sürecine birçok anlamda pozitif etki ediyor.

Kanada dil okulu alternatiflerinin artıları bunlarla da bitmiyor. Kanada’da eğitim hizmeti veren yabancı dil okulları, Dünya’nın birçok yerinde şubesi bulunan uluslararası okullar olabildiği gibi, eğitim politikaları konusuna büyük önem veren Kanada devletinin standartları doğrultusunda, Kanada merkezli dil okulları da alternatifler arasında bulunabiliyor. Kanada dil okulları fiyat alternatifleri ile de öğrenci adaylarının dikkatini çekerken, kampanya dönemlerinde uygulanan indirimler de Kanada dil okullarının tercih edilmesinde önemli etken oluyor.

Kanada Dil Okulları İndirim Kampanyaları

Güncel fiyat listelerini incelediğinizde, aynı sürelere tekabül eden yabancı dil eğitim programlarının başta İngiltere olmak üzere Avrupa ülkelerindeki veya Amerika Birleşik Devletleri’ndeki okullarda çok daha yüksek rakamlara mal olduğu görülüyor. Bununla birlikte, Avrupa’da özellikle İngiltere’nin Londra, Manchester, Oxford gibi şehirlerinden ve A.B.D.’nin New York, Los Angeles gibi şehirlerindeki yaşam koşullarından çok daha yaşanabilir olması da çekiciliğini artırıyor. Kanada dil okulları tavsiye noktasında , kampanya dönemleri de takip edildiği takdirde eğitim maliyetleri daha da aşağılara çekilebiliyor. Güncel kampanyalara göz atacak olursak;

OHC Toronto Dil Okulu Kampanyası

OHC English Toronto Dil Okulunun mevcut kampanya içeriğinde

36 Haftalık Dil Eğitimi 9720 Kanada Doları yerine 6318 Kanada Doları fiyat uygulanıyor.

Stafford House Toronto Dil Okulu Kampanyası

Stafford House Toronto Dil Okulu, haftalık 20 saat eğitim programı ile

24 Haftalık dil eğitiminde 6720 Kanada Doları yerine sadece 4704 Kanada Doları ile kampanyadan yararlanarak eğitim almanıza olanak tanıyor.

ILAC Dil Okulu Kampanyası

International Language Academy of Canada (ILAC), Toronto ve Vancouver şehirlerinde eğitim hizmeti veren dil okullarında Türk öğrencilere özel %33 oranında indirim uyguluyor. Bu kampanyaya örnek vermek gerekirse; Kanada Dil Okulu ILAC, Toronto ve Vancouver kampüslerinde haftalık 30 ders saati üzerinden 36 haftalık eğitim programında, 11340 CAD (Kanada Doları) yerine sadece 7956 Kanada Doları ücret talep ediyor.

Kaplan International English Dil Okulu Kampanyası

Kanada, İngiltere, İrlanda, İskoçya, Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kampüsleri ile Dünya çapında üne sahip Kaplan International English, Kanada’nın Vancouver ve Toronto şehirlerindeki iki kampüsünde hizmet veren Kanada dil okulu seçenekleri arasında yer almaktadır. Haftada 20+7 saat üzerinden 36 haftalık eğitim programında ise 14040 Kanada Doları yerine sadece 9126 Kanada Doları ücret talep ederek, bu alelade ayrıcalıktan öğrenci adaylarının yararlanmasına olanak sağlıyor.

Kanada dil okulları kampanyaları sadece bunlarla da sınırlı değil. Kanada’nın farklı şehirlerin eğitim veren diğer dil okullarının da farklı farklı birçok eğitim programı kapsamında uyguladıkları indirim kampanyaları hakkında bilgi almak ve bu kampanyalardan yararlanmak üzere web sitemizdeki fiyat listesini incelemeniz ya da uzman eğitim danışmanlarımıza başvurmanız sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Cevap bırakın

Sizi Arayalım

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım

Sizi Arayalım