Kanada Dil Okulu

Kanada Dil Okulu
07 Ekim 2018 - Genel

Kanada eğitim hususunda öğrencilere çok büyük olanaklar tanımaktadır. Neredeyse tüm eğitim kurumları, kültürel çeşitlilik açısından oldukça zengindir. Kanada’daki eğitim sistemi, kamu okulları, teknik enstitüler, kariyer kolejleri, dil okulları, ortaokullar, yaz kampları, üniversiteler ve üniversite kolejleri dahil olmak üzere, hem kamu hem de özel sektör tarafından finanse edilen kurumları  kapsamaktadır. Eğitim Kanada anayasası altında bir kent sorumluluğudur, yani farklı illerin eğitim sistemleri arasında önemli farklılıklar vardır. Ancak, eğitim Kanadalılar için önemlidir ve ülke genelinde standartlar yüksektir. Bu nedenle Kanada’nın neresinde eğitim alırsanız alın, bu eğitim kaliteli bir eğitim olacaktır.

Kanada dil okulu tercih etmek isteyen her birey, internet üzerinden bu okulları araştırabilir. Kendisine en uygun okulu bulduğu zaman ise kayıt yaptırarak eğitimine başlayabilir. Eğitim kurumları Kanada’da oldukça kalitelidir. Kanada’da bir eğitim kurumu seçerken, kurumun türünü, boyutunu ve yerini göz önünde bulundurmanız sizin için iyi olacaktır. Bunun yanı sıra belirli bir çalışma alanıyla ilgileniyorsanız, hangi okulların bu disiplinde daha fazla seçenek sunacağını da araştırmanız sizin için faydalı olacaktır.

EĞİTİME ÖNEM VERİLİYOR

Ülke içinde öğrenmeye verilen büyük önem nedeniyle, Kanada okulları yüksek akademik standartlara sahiptir ve tüm kentlerde birinci sınıf bir eğitim sistemi sağlanmaktadır. Kanada’da kazanılan yeterlilikler uluslararası düzeyde değerlendirilmekte ve Kanada’daki yüksek öğretim kurumlarının mezunları topluma büyük katkılar sağlayabilecek nitelikler elde etmektedir. Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü’nün küresel eğitim hakkındaki raporuna göre Kanada, üniversite mezunları açısından en yüksek orana sahip ülkelerden birisidir. Bu nedenle de insanlar genellikle Kanada dil okulu kurumlarını tercih etmektedir.

Kanada, iki dilli bir ülkedir.  İngilizce ve Fransızca dil eğitiminde ise dünya lideridir. Çok çeşitli programlar sayesindekişisel gelişim veya iş eğitimi için akıcılığınızı ve kapasitenizi geliştirecektir.

Kanada’da:

  • Özel okullar ve kolejler uluslararası öğrencilere ve göçmenlere İngilizce ve Fransızca öğretmeyi amaçlamaktadır.
  • İş İngilizcesi, akademik hazırlık, endüstriye özgü dil eğitimi, vb. gibi konularda uzman dil eğitimi de mevcuttur.
  • Öğrenim ücretleri, ilgili okulların web sitelerini ziyaret ederek veya doğrudan okullarla iletişime geçerek belirlenebilir.
  • Aile yanında konaklamalar da popüler bir seçenektir ve yere göre değişebilir.

Cevap bırakın

Sizi Arayalım

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım

Sizi Arayalım