EC Dil Okulu

EC Dil Okulu

EC dil okulları, dünyanın birçok bölgesinde yer alan merkezleriyle birçok yaş grubundan öğrenciye İngilizce dil eğitimi vermektedir. 1905 yılından bu yana hizmet veren EC dil okulunun ilk merkez İngiltere’de kurulmuş daha sonra tüm dünyaya yayılmıştır. Bu şekilde kısa sürede uluslararası kurumlar arasında yerini alan EC dil okulu, genel İngilizce eğitimi dışında 18 yaş altı grup için yaz okulu ve 50 yaş üzeri kişiler için daha çok eğlence ve gezi yoğunluklu programlar sunmaktadır. Dil eğitimi dışında çeşitli sınavların hazırlığına yönelik eğitimler de vermektedir.

EC Dil Okulunun Sunduğu Programlar

EC dil okulunda genel İngilizce üzerinden programlar oluşturulmuştur. Programlar kapsamında yarı-yoğun, yoğun, iş İngilizcesi, bire bir öğrenim, sınavlara hazırlık şeklinde modeller yer almaktadır. Bunun dışında genel İngilizceye ek olarak film prodüksiyonu; ayriyeten grafik dizaynı gibi mesleki eğitimler de mevcuttur. Kursların programlanma biçiminde ayrıca kursa başlarkenki İngilizce seviyeniz de önemlidir. Başlangıç, orta, ileri düzey bilginize göre dilediğiniz kurs programına başlayabilirsiniz. Bu programlarda sizlere eğitim verecek olan kişilerin uluslararası sertifikaları vardır.

Neden EC Dil Okulu?

EC dil okulunu tercih etmeniz durumunda İngilizce konuşulan bir okulda eğitim almış olursunuz. Konaklamalı eğitim tercih ederseniz; seçtiğiniz türe göre değişmek üzere yanınızda kalacak kişi de mutlaka İngilizce konuşan bir öğrenci olacaktır. Böylece sık sık pratik yapabilmeniz mümkündür. Kursa kayıt olmanız durumunda kurs kitabı tarafınıza ücretsiz olarak verilecektir. Kursa başladığınızda ücretsiz faydalanacağınız diğer hizmetler; hoş geldin aktiviteleri, İngilizce çalışma ve aktiviteler, internet erişimi şeklindedir. EC dil okulunun eğitim merkezleri hangi bölgede olursa olsun genellikle şehir merkezlerindedir ve eğitim merkezi konaklama yapılan yerlere yürüme mesafesindedir. Okulun derslik kontenjanları ise maksimum 15 kişi şeklindedir.

EC Dil Okulu Resim Galerisi

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım

Sizi Arayalım