ELS Dil Okulu

ELS Dil Okulu

ELS Dil Okulu

ELS Eğitim Hizmetleri, Kanada’da İngilizce eğitimi veren özel bir kuruluştur. Çeşitli dil merkezleri aracılığıyla, genellikle bir üniversite kampüsüne dayalı olarak çalışır. Başlangıçta ESL materyalleri hazırlamak ve yayınlamak için bir organizasyon olarak kurulan ELS, ilk merkezini 1961’de açmıştır ve kısa süre sonra öğretime odaklanmaya başlamıştır. 50 yıldan fazladır hizmet veren bir kurum olması nedeniyle, tercih edebileceğiniz en güvenilir ve üstün kaliteli merkezlerden bir tanesidir. Kanada’da bulunmaları dışında dünyanın 70 farklı noktasında hizmet veren ELS’in, en büyük ve gelişmiş şubelerinden bir tanesi Kanada’da bulunmaktadır. Okul, muhteşem Kanada atmosferi, kültürel çeşitlilik ve özgür düşüncenin hakim olduğu atmosfer sayesinde, unutulmaz bir süreç sunmaktadır.

Uluslararası öğrenciler tarafından eğitim için sıklıkla kullanılan ELS’in müfredatı 12 seviyeli öğretim barındıran bir yapıya sahiptir. Ayrıca IELTS – TOEFL hazırlık kursları ve testleri vardır.

ELS Language Centers’ın Sunduğu Programlar Nelerdir?

ELS programları esas olarak iki yoğun İngilizce programı içerir. Bunlar; Genel İngilizce ve Akademik Amaçlı İngilizcedir. Genel İngilizcede seviyenize göre belirlenen sınıftan öğrenime başlarsınız ve kurlar tamamladığınızda edineceğiniz belge tüm dünyada geçerlidir. Bu programların yanı sıra İş İngilizcesi, gençler için tatil yaparken dil öğrenme programları ve TOEFL iBT’ye Tam Hazırlık Programı bulunmaktadır.

Programlar genel olarak aynı özelliklere sahiptir. Birçok grup programında Beginner’dan (Başlangıç seviyesi) Masters’a (Uzman seviyesi) 12 seviyeli eğitim düzeyi bulunmaktadır. Her aşama sonunda yapılan sınavlar ile bilgiyi öğrenip öğrenmediğiniz saptanır. Buna göre bir üst kura geçer veya özel dersler ile destek alarak anlamadığız konuları pekiştirirsiniz. Tüm temel dil programlarında, becerilerin gelişmesi için dil, farklı taktikler kullanılarak öğretilir. Bu eğitim yollarından başlıcaları; konuşma, dinleme, telaffuz, kelime bilgisi, okuma ve yazmadır.

Dersler tüm seviyeler için ay başında başlar ve pazartesiden cumaya dek devam eder. Benzersiz müfredat, uzmanlarca hazırlanmış yüksek kaliteli ders kitapları ve markalı dil öğrenme yazılımları sunan ELS, aktivite çeşitliliği sayesinde dil öğrenirken sosyal hayatın tadını çıkarmanızı sağlar.

ELS Dil Okulu Resim Galerisi

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım