Embassy English Dil Okulu

Embassy English Dil Okulu

Embassy English Dil Okulu

İlk olarak, akademik kariyer hedefleri son derece yüksek olan öğretim kadrosu ile her zaman için hoca çeşitliliği sağlayan Embassy, öğrencilerin hocalarını tercih etmelerini ve okula kaydolmadan önce bloglardan profillerini inceleyebilmelerini sağlar.

İkinci rahatlığı ise bu dil okulu Kanada’ya gelen öğrencilerinin okuldan memnun kalmamaları halinde ücretlerini geri ödemektedir. Yani Kanada’nın güzelliklerinden ve kültür çeşitliliğinden memnun kalmanıza rağmen eğitimden memnun kalmadıysanız ücretinizi geri alabilirsiniz. Bu politika okulun kendisine olan güveninden gelmektedir.

Embassy’in Artıları ve Eğitim Planları

Embassy, kendinize yakın olan kurs seçeneğini bulabilmeniz açısından eğitim programlarını 3 ana kategoriye ayırmıştır. Bunlar; Kültür ve Seyahat İngilizcesi, Akademik İngilizce ve İş İngilizcesi’dir. Elbette tüm bu ana başlıklar kendi aralarında bölümlere ayrılmaktadır ve her birinin ders saati ile öğretim yöntemleri farklıdır.

Kültür ve seyahat için olan da eğitim planları daha çok konuşma, pratik ve sosyal yaşama yönelikken, akademik eğitimde ağır bir gramer, akıcı konuşma ve yoğun dersleri anlamaya yönelik bir İngilizce eğitimi verilir. Akademik İngilizce, Üniversite’ye Hazırlık Kursu ve Üniversite’ye Yardımcı Program olarak kendi arasında ayrılmaktadır. Ayrıca IELTS sınavları için geçerlilik kazanmanıza ve TOEFL’a yönelik programlar da bulunmaktadır.

Sizin İngilizce seviyenize göre kurslar 4 ile 52 hafta arasında sürebilir. Dili öğrenmeye başladıkça seviyeniz artacaktır. Her hafta okulda yapılan testler ile kendi ilerlemelerinizi görebilir, öğrenme zorluğu çektiğiniz konularda hocalardan bire bir dersler talep edebilirsiniz. Eğitim garantisi sundukları için, belirtilen süre içerisinde İngilizceyi istediğiniz seviyede öğrenmeniz kaçınılmazdır. Embassy’in verdiği tüm sertifikaların uluslararası tüm platformlarda geçerliliği vardır ve CV’niz için harika birer referans olabilirler.

Embassy English Dil Okulu Resim Galerisi

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım