Global Village Dil Okulu

Global Village Dil Okulu

Global Village Dil Okulu

Global Village dil okulunun diğer dil okullarından farklı ve ilginç bir konsepti var. Ciddi eğitim ve hakiki eğlence anlayışını benimsemiş olan Global Village benzeri olmayan bir dil okuludur. İngilizce eğitimi dışında sınavlara hazırlık konusunda da yardımcı olan Global Village dil okulunda öğretmenlere yönelik programlar da mevcuttur.

Bireysel İlgi Felsefesi

Global Village, kendilerini tercih eden her öğrenci ile birebir ilgilenmektedir. Okulun felsefesi her öğrenci ile yakından ilgilenmektir. Bu şekilde verdikleri eğitimin kişiye özel olduğu söylenebilir. Kalabalık olmayan sınıflarda, eğitmenler öğrencilerin her türlü sorunu ve sorusu ile rahatlıkla ilgilenebilmektedir. Öğrenciler bu şekilde daha hevesli, öğrenmeye daha açık olduğundan verilmek istenen eğitimde başarıya kolayca ulaşılabilir.

Global Village ile İş Hayatın Hazırlık

Global Village, staj programları ve COOP programında öğrencilere eğitim aldığı hafta kadar çalışma izni verebilmektedir. Bu dil okulunda iş ve staj için hazırlık amacıyla çalışmalar yapılabilmektedir. İş hayatına yönelik programlarda mülakata hazırlık, belirli firmalarla staj yerleşimi, bölgenin iş yaşamının öğrenilmesi gibi değerli ayrıntıları Global Village dil okulunda bulabilirsiniz. Okul konuşma yönelik eğitimin yanında birçok sınava hazırlık eğitimi de vermektedir.

Global Village Dil Okulunun Sunduğu Programlar

Global Village dil okulunda, genel ve yoğun olmak üzere farklı saatlerden oluşan ders programları mevcuttur. Akademik çalışma programlarında çeşitli seçeneklerle haftada 30 saat ders imkânı vardır. İngilizce eğitiminin yanında keyifli birbirinden güzel seçmeli programlar bulunmaktadır. Fotoğrafçılık, kış sporları, sunum ve konuşma, tıp İngilizcesi, gramer odaklı program gibi alternatifler bunlardan bazılarıdır. Global Village dil okulunun özellikle gençlik programı dikkat değer. Bu programda anne ya da babalar çocuklarıyla birlikte İngilizce öğrenmek isterse yaz aylarını Global Village dil okulunda geçirebilirler.

Global Village Dil Okulu Resim Galerisi

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım