Hansa Toronto Dil Okulu

Hansa Toronto Dil Okulu

Hansa Toronto Dil Okulu

Kanada’da sadece Toronto’da bulunan Hansa Language Centre, butik bir okul olmasının getirdiği avantajla Toronto’nun geneli ve diğer dil okullarının aksine en az Türk öğrenci oranına sahip olan dil okullarından biridir. Hansa Toronto Dil Okulu daha çok özel eğitim ve az nüfuslu (ortalama 9 kişilik) sınıflarda eğitim görmek isteyen öğrencilerin tercih ettiği bir dil okuludur. Günde 300’ün üzerinde ders sunan Hansa, öğrencilere istedikleri dersleri istedikleri zamanda alma özgürlüğü tanımaktadır.

Öğrenciler Hansa dil okuluna vardıklarında bir yerleştirme sınavına tabii tutulur ve bunun ardından her biri alanında uzman Hansa öğretmenlerinden biriyle röportaj yaparlar ve sonuçlarına göre bir sınıfa yerleştirilirler. Bu test ve röportajlar kurs sonuna kadar belirli aralıklarla yapılmakta olup amaçları; öğrencinin ilerleyişini gözlemlemek ve sınıf seviyesi değişikliğidir.
Hansa’nın İngilizce programını başarıyla tamamladıktan sonra, çoğu öğrenci Hansa’nın Akademik Hazırlık, (TOEFL ve IELTS) Sınav Hazırlığı veya Öğretmen Yetiştirme (CELTA vb.) Programlarını almaya devam eder. Eğen siz de kalabalık olmayan sınıflarda özel dil eğitimi almak istiyorsanız Hansa Toronto Dil Okulu tam size göredir.

Hansa Toronto Dil Okulu Resim Galerisi

Hansa Toronto Dil Okulu Haritası

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım