ILAC Dil Okulu

ILAC Dil Okulu

ILAC Dil Okulu

ILAC, Kanada’da eğitim veren ve en çok tercih edilen dil okullarından bir tanesidir. Özellikle öğrencilerinin sosyalleşmesi yönünde attığı adımlar ile bilinen ILAC, kültürel çeşitliliğin son derece fazla olduğu bu ülkede, her ülkeden gelen binlerce insana istedikleri tüm konularda eğitim sunmaktadır.

ILAC İçin Etkinlikler Önemlidir

Kanada’nın muhteşem tarihsel ve doğal dokusunu eğitim alanında en iyi şekilde kullanmayı amaçlayan ILAC, dilin en iyi sahada öğrenileceğini düşünerek sürekli olarak çeşitli etkinlikler düzenler. Çeşitli müze gezileri, tiyatro etkinlikleri, doğa turları ve sporları, konserler, sinema gösterimleri ve yemekler düzenleyen bu kurum, Kanada’da geçirdiğiniz sürecin sizin için en verimli şekilde geçmesini sağlar. Sokakta İngilizce çok daha seri öğrenilir ve konuşma dili içerisindeki küçük vurguları, deyimleri, yöresel kelime gruplarını daha rahat kavrarsınız. Bu bağlamda incelendiğinde etkinlikler dil öğrenme konusunda en az gramer eğitimi kadar faydalı olmaktadır.

ILAC Bünyesindeki Eğitim Programları

ILAC, etkinliklere yönelmiş bir okul olmasının yanı sıra akademik başarı ve dil yeterliliğine de son derece önem verir. Okul bünyesinde bulunan TOEFL Hazırlık Kursu ile TOEFL sınavından 90-100 arası bir puan almanız amaçlanır. Bu kursa katılanlar 9. seviyeye kadar İngilizce yeterliliği kazandıktan sonra TOEFL eğitimine başlayabilirler. 10 ile 17 seviye arası süren bu eğitim, başladığınız seviyeye göre süre farklılığı göstermektedir.

Üniversiteye Hazırlık Programında ‘da TOEFL’a benzer bir prosedür uygulanmaktadır. Özellikle Amerika ve Kanada’da öğrenimlerine devam etmek isteyenlerin üst düzeyde İngilizce bilmeleri istenmektedir, ILAC bu hizmeti en iyi şekilde sunar.

Okulda ayrıca; Genel İngilizce, İş İngilizcesi IELTS Hazırlık Programı, Gençler İçin İngilizce Programları ve Cambridge FCE ve CAE Programları bulunmaktadır.

FCE ve CAE, Cambridge metodu adı verilen bir yöntem sayesinde, bildiğiniz İngilizcenin akıcı hale gelmesini sağlar. Sözlü becerileri geliştirmek için etkili yollardan bir tanesidir. Özellikle sosyal hayatta kullanmak üzere konuşma İngilizcesini geliştirmek isteyenler kesinlikle bu programı tercih edebilirler.

ILAC Dil Okulu Resim Galerisi

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım

Sizi Arayalım