ILSC Dil Okulu

ILSC Dil Okulu

ILSC Dil Okulu

ILSC yurtdışında bir maceraya başlamak için en iyi yerlerden bir tanesidir. Kanada gibi pek çok ülke vatandaşına ev sahipliği yapan, son derece gelişmiş bir ülkede eğitim görme fırsatı sunar. Okulu yeni bitirenler, kendini geliştirmek isteyenler, iş hayatı için yeterli dil yeterliliğine sahip olmak isteyenler veya Toefl’a hazırlananlar için, tüm sertifikaları ve diploma sistemi ile uluslararası geçerliliğe sahip olan en önemli dil okullarından biridir. Dünyanın dört bir yanındaki kültürleri gözlemleyebilir, kendinizi farklı ülkelerin yaşam tarzının bir parçası gibi hissedebilirsiniz.

Sürekli olarak denetlenen, yeterlilik sınavlarına tabi tutulan ve kariyer hedeflerine göre seçilen uzman kadrosu ile ILSC, yeteneklerinizi geliştirmenize, İngilizce veya Fransızca öğrenirken kendinizi daha rahat hissetmenize ve tüm kariyer fırsatlarınızı genişletmeniz konusunda kapıları açmanızda size yardımcı olacaktır.

ILSC Resmi Dil Testleri

ILSC; iş, yüksek öğrenim veya göçmenlik ihtiyaçları için resmi bir dil test puanına ihtiyacınız varsa, tanınmış pek çok İngilizce dil sınavının yanı sıra Fransızca TEF / TEFAQ da sunmaktadır.

Resmi dil sınavlarımızdan birine başlamaya pek hazır değilseniz, başarınızı hazırlamak için geniş bir Test Hazırlama kursu sunmaktadırlar.

IELTS Mastery, Cambridge Mastery Programı ve TOEFL Mastery Programı bu sınavlara girmeden önce size son derece yardımcı olacaktır.

ILCS Dil Programları

ILSC, İngilizce ve Fransızca dil seçenekleri ile hizmet vermektedir. Bünyesinde bu dilleri kapsayan 130’dan fazla kurs ve program bulunduran ILCS, tüm dersleri seçeceğiniz alana ve kullanım amacınıza göre belirler. Sınavlar ile seviyeniz belirlendikten sonra öğrenmek istediğiniz türe en uygun olan programa başlarsınız. Öğrenim sürecinizde hangi alanda ders görmek isterseniz isteyin, her alanda 4 farklı ders seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunlar; Programlar (Programs), Paket Programlar (Packages), Masteries ve Kurslar (Courses)’dır. Programlar seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde İngilizce/Fransızca topluluk programları veya gece öğrenim programlarına katılabilirsiniz. Packages olarak geçen paket programlarında grup etkinlikleri ve aktiviteler ile öğrenim görebilirsiniz. Masteries seçeneği sizlere sanat, sosyal hayat, sosyal medya gibi çeşitli konularda konuşma pratiği imkanı sunar. Kurslar kategorisi ise pratik yapma, tartışma, derse katılım, dinleme, topluluk önünde konuşma gibi interaktif unsurları içerir.

Sayısız alternatifin olduğu dil okulunda en çok tercih edilen programlar şunlardır; Akademik Dil Eğitimi, Toefl Hazırlık Programları, İş İngilizcesi/Fransızcası Eğitimi ve Diplomaları, Sosyal Medya İçin Kurslar, Uluslararası Platformlar İçin Dil Eğitimi, Reklam ve Tasarım İçin İngilizce ve Fransızca Kursları, Gazetecilik – Medya Sektörü – Şarkı Sözü Yazarlığı üzerine eğitim veren programlar, İş Staj Programları, İşletme Yönetimi İngilizcesi/Fransızcası.

ILSC Dil Okulu Resim Galerisi

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım

Sizi Arayalım