LSI Dil Okulu

LSI Dil Okulu

LSI Dil Okulu

Kanada’da dil eğitimi veren köklü okullardan bir tanesidir. Onu diğer dil okullarından ayıran en temel etken, verdiği İngilizce eğitiminin yanı sıra öğrencilerinin sıkılmaması için düzenledikleri aktivitelerdir.

Kanada harika bir ülkedir ve LSI etkinlik programından tüm öğrenciler yararlanabilir. Öğrencileri; festivallere, spor karşılaşmalarına, piknik alanlarına, kış spor paten partilerine ve Niagara Şelalelerine yıl boyu süren gezilerle götüren LSI, öğrencilere Kanada’yı ziyaret etmek için benzersiz bir yer haline getiren harika manzaraları, sesleri ve zevkleri yaşatmayı hedefler.

Genel İngilizce Programları

LSI , farklı haftalık ders saatleri ve yoğunluk çeşitleriyle her çeşit öğrencisine hizmet vermektedir. Haftada 20 saat süren Genel İngilizce kursunu ve haftalık 25 ile 30 saatlik ders seçenekleri bulunan Yoğun İngilizce Kurslarını tercih edebilirsiniz. Bu kurslar, genel öğrenimi geliştirerek sosyal performansınızı arttırır.

İş İngilizcesi ve Akademik İngilizce kurslarının yanı sıra, master veya doktora için uluslararası okullara kabul edilmenizi sağlayan akademik kursun, haftalık 20, 25 ve 30 saatlik ders seçenekleri mevcuttur.

İngilizce Sınavlarına Yönelik Kurslar

İngilizce sınavları belirli bir yeterlilik seviyeniz olduğunu ispatlayan önemli sınavlardır. Özellikle üniversiteden mezun olan gençler için büyük fırsat haline gelen bu sınavlar, yüksek not alındığı takdirde iyi iş anlamına gelmektedir.

Sınavlardan alınan neticeler, çalışma hayatınızın gidişatını da belirler. LSI sayesinde tüm İngilizce Yeterlilik Sınavları’ndan yüksek notlar alabilirsiniz. LSI sizler için sunduğu programlar; IELTS Hazırlık Kursu, LSI Cambridge İngilizce Dil Ölçme Kursları (CAE) (haftada 30 saat), LSI Cambridge İngilizce Dil Ölçme Kursları (FCE) (Haftalık 30 saat), TOEFL Hazırlık Kursları ve TOEIC Hazırlık Kursları’dır. Kurslara katılmadan önce belirlenen seviyenize göre ders sayılarında gerekli düzenlemeler yapılır.

LSI Dil Okulu Resim Galerisi

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım