St. Giles Dil Okulu

St. Giles Dil Okulu

St. Giles Dil Okulu

Her yıl 100’den fazla ülkeden yaklaşık 14.000 öğrenci dil ve öğrenim ihtiyaçları için St. Giles Dil Okulu‘nu tercih etmektedir. 1955’te kurulan bu dil okulu; her yaştan insana, tüm ihtiyaç sahiplerine ve dünyanın dört bir yanından gelen kişilere 60 yılı açan tecrübeleri ile hizmet vermektedir.

Kanada’nın en gözde yerlerine düzenledikleri seyahatler, öğrencilere yönelik etkinlikler ve monolog alıştırmaları ile St. Giles International, adından çokça söz ettirmektedir. Kanada, dünyanın en kalabalık ve kültürel ülkelerinden bir tanesi olduğu için, farklı popülasyonlar ile etkileşim kurmak isteyenlerin uğrak noktası olabilir. Kanada dil okulu ve Kanada eğitim için St. Giles Dil Okulu idealdir.

St. Giles International’ın Sunduğu İngilizce Programları

Elbette her düzeyden insana hitap etmesi açısından genel İngilizce kurslarının kendi aralarında seviyelere ayrılması önemlidir. Genel İngilizce Grubu; sosyal, kültürel ve toplumsal etkinliklerde bulunmanızı sağlayacak temel İngilizceyi öğrenmenizi sağlar. Bu İngilizceden yararlanmak için, eğer hiç temeliniz yoksa Yeni Başlayanlar İçin İngilizce adlı kursa katılmanız gerekir. Başlangıç seviyesindeki bu kurs, sizde bir temel oluşturduktan sonra üst kurlara çıkabilirsiniz.

Uluslararası Yarıyıl Dersleri, Platin İngilizce Kursları, Üniversite Çalışmaları İçin İngilizce Programları ve İş İngilizcesi Programı diğer önemli programlar arasındadır. Geleceğinize yönelik işinize en çok yarayacak programı seçerek çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

İngilizce Sınavların Hazırlığa Yönelik Kurslar

İngilizce seviyenizin geçerliliğini ispatlamaya yönelik en önemli kaynak, uluslararası geçerliliği olan sınavlardan yüksek notlar alarak, dil seviyenizi belgelemektir. Özellikle bazı iş kurumları, eleman alımında en çok bu sınavlardan alınmış geçerlilik belgelerine dikkat etmektedir. Bu nedenle St. Giles International; IELTS Hazırlık Programı, TOEFL Hazırlık Programı, TOEIC Hazırlık Programı ve Cambridge İngilizce Hazırlık Kursu sunmaktadır.

4 ile 12 hafta arasında süren İngilizce Sınavların Hazırlığa Yönelik Kurslar, başlangıçtaki İngilizce seviyenize göre değişim göstermektedir.

St. Giles Dil Okulu Resim Galerisi

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım