Tamwood

Tamwood

 • Bağlantılar

1992 yılında Tamsin Plaxton ve Mathew Collingwood tarafından kurulan Tamwood Dil Okulu, dil eğitimi ile birlikte yeni beceriler öğretmeyi amaçlayan bir eğitim kurumudur. Tamwood Dil Okulu, öğrencilere Kanada’da unutulmaz bir eğitim deneyimi amaçlayan, öğrencilerin yeteneklerini geliştirme fırsatı sağlayan bir dil okuludur.Temel amacı, öğrencilere potansiyellerini gerçekleştirme ve hedeflerine ulaşma imkanı yaratmaktır. Toronto, Vancouver ve Whistler olmak üzere üç farklı şehirde kampüs seçeneği bulunan Tamwood Dil Okulu, yoğun İngilizce programı ile öğrencinin ihtiyacı olan dört iletişim becerisini de geliştirebilmesi adına son derece modern ve eğitimi destekleyen kampüs ortamları bulundurmaktadır.

Tamwood, yalnızca dil okulu programını yetişkinlere sunmamaktadır, aynı zamanda 7-10, 11-14, 15-17 yaş arasındaki çocuklar için kamp programları ve 12-18 yaş aralığı için kış kampı programları sunmaktadır. Buna ek olarak ebeveynler için dil eğitimi + çeşitli aktiviteler de sağlamaktadır. Tamwood, dünya genelinde ST Star Ödülleri ve acenteler tarafından en iyi  dil okulu, 18 yaşın altındaki çocuklar için ise en iyi genç kursu gibi kategorilerde ödüller almıştır.

Dil eğitimine ve çeşitli sosyal aktivitelere ek olarak ise öğrencilerine konaklama fırsatı da sunmaktadır. Aile yanı ve öğrenci rezidansı seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilir ve okuldan konaklama alabilirsiniz. Ödüllü ve alanında deneyimli bir eğitim kurumu olması Tamwood Dil Okulu‘nun tercih edilme sebeplerinden birisidir. Kanada’da bütçenize uygun bir dil eğitimi planlıyorsanız Tamwood en doğru tercihlerden biri olacaktır.

tamwood-dil-okulu

Tamwood Dil Okulu Programları

Kanada’da dil eğitimi düşünen,  kariyerinde ve eğitim hayatında gelişme sağlamak isteyen öğrencilerden biriyseniz zaman kaybetmeden programlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve dil seviyenizi geliştirmeye hemen başlayabilirsiniz. Genel İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler için 19 yaşını doldurma şartı bulunmaktadır. Belirli yaş aralıklarında sunulan dil eğitimleri, yetişkinlere özel haftada 30 dersten oluşan yoğun İngilizce ve ebeveynlerin katılabileceği dil eğitimi seçenekleri aşağıdaki gibidir:

 • Genel İngilizce (Yoğun)
 • Üniversiteye Geçiş Programları
 • 7-10 Yaş Arası İngilizce Kampı
 • 11-14 Yaş Arası İngilizce Kampı
 • 15-17 Yaş Arası İngilizce Kampı
 • 12-18 Yaş Arası İngilizce Kış Kampı
 • Ebevynlere Özel İngilizce Kampı
 • Bireysel Dersler

Tamwood_dil- okulu

Tamwood Dil Okulu Eğitim Ücretleri

Öğrencilerin ihtiyaç ve isteklerine yönelik çeşitli programlar sunan Tamwood Dil Okulu eğitim ücretleri ise programdan programa değişim göstermekle birlikte eğitim almak istediğiniz şehir, eğitim süresi, yaşınız ve konaklama tercihinize göre belirlenmektedir. Bu programlar sayesinde, ingilizce iletişimin her alanında gelişecek ve unutulmaz bir yaşam deneyimi edinmiş olacaksınız. Dil eğitiminiz için Tamwood’u tercih etmenizin ardından Alfa Yurtdışı Eğitim‘in alanında uzman ve 13 yılı aşkın tecrübesi bulunan danışmanlarından ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

Tamwood Dil Okulu Sosyal Etkinlikler

Tamwood, dil okulu deneyimini sadece sınıf içi eğitimle sınırlamaz, aynı zamanda öğrencilere sosyal etkileşim ve kültürel deneyim fırsatları sunarak, öğrencilere keyifli bir eğitim süreci geçirmelerini amaçlar. Tamwood bu sayede öğrencilerine Kanada kültürünü keşfetme fırsatı tanır. Sosyal ve kültürel etkinliklere katılarak Kanada’yı keşfetme şansını yakalayabilirsiniz. Öğrenci gruplarıyla düzenlenen gezi programlarıyla ise Kanada’nın turistik yerlerini keşfetme ve unutulmaz anılar biriktirme imkanınız olacaktır. Şehir turları, doğa yürüyüşleri ve daha birçok aktivite ile öğrenciler, dil becerilerini geliştirirken aynı zamanda Kanada’nın eşsiz güzellikleriyle tanışma şansına sahip olurlar.

Toronto, Vancouver ve Whistler gibi  son derece keyifli  şehirlerde ve çevrelerinde, dünyanın dört bir yanından gelen insanlar ile bir araya gelerek, eğlenceli aktivitelerin tadını çıkarabilirsiniz. Etkinlikler eğitim gördüğünüz kampüse ve Kanada’da bulunduğunuz zamana göre değişiklik gösterebilir.

Tamwood Dil Okulu’ndaki eğitim sürenizce katılabileceğiniz sosyal ve kültürel etkinliklerin bazıları şunlardır:

 • Masa Oyunları
 • Günlük Şehir Turları
 • Doğa yürüyüşü
 • Karaoke Etkinlikleri
 • Film Geceleri
 • Müze Gezileri
 • Festivallere Katılım
 • Spor Etkinlikleri

Tamwood_dil_ okulu-etkinlikler

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım