KGIC Dil Okulları

Kanada’nın en büyük dil okullarından biri olan King George International College, dünyanın her yerinden gelen katılımcılarına İngilizce dersi vermektedir. Son derece büyük ve köklü olan bu okul, 140 öğretmen ve 45 kişilik çalışma ekibi gibi geniş bir kadroya sahiptir.

İngilizce dil eğitimi sadece basit bir kurs değildir. Dil eğitimi için Kanada gibi bir ülkeye gelmek; farklı kültürler ile etkileşim kurmak, değişik ülkelerden onlarca insanla tanışmak ve İngilizceyi en eğlenceli şekilde öğrenmek anlamına gelmektedir. Bu öğrenme sürecini en iyi hale getirebilecek yerlerden bir tanesi de hiç şüphesiz King George International College’dır.

İngilizce Dil Programları

Haftalık 25 saatlik İngilizce dersini kapsayan Genel İngilizce Programı, ders sonrası etkinlikler ve monolog çalışmaları ile eğitim-eğlence ilişkisini en iyi yansıtan programlardan biridir. Genel İngilizceyi her yaş grubundan insan iş için, kültür için veya sadece sosyalleşmek için dahi öğrenebilir.

Sınavlara yönelik hazırlık programları ve İş İngilizcesi Programları daha akademik bir eğitimi amaçlar. Sınav programları IELTS, TOEFL ve FCE gibi İngilizce sınavlarını kapsar ve 4 ile 12 hafta arasında sürmektedir. İş programları ise iki farklı versiyondan oluşmaktadır. 12 haftalık İş İngilizcesi Programları bitiminde diploma verilirken, 4 ile 8 hafta arası süren programlarda sertifika verilir. Verilen tüm belgeler garantilidir ve iş başvurularında kullanılabilir.

İş Grupların Göre Ayrılmış Kurslar

King George International College çoğu dil kursunun yapmadığı bir şey yaparak, iş dallarını özelleştirir. İşletme Yönetimi, Otel Yönetimi ve Modern Medya İngilizcesi olarak böldüğü bu programlar sayesinde uzmanlaşmak istediğiniz alana yönelik terminoloji öğrenebilirsiniz.

Programları bitirmeniz halinde diploma sahibi olursunuz ve tüm diplomaların geçerliliği bulunmaktadır. 8, 25 ve 36 haftalık kurs seçeneklerinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Bilgi İstek Formu için Tıklayınız

Tıklayın Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Kanada Üniversiteleri

    Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

    Sizi Arayalım
    Sizi Arayalım

    Sizi Arayalım