Lambton College

Lambton College

Lambton College

Lambton College Eğitim

Kanada diploma programları ile Kanada kolej havasını yaşamanıza olanak sağlayan Lambton College ile siz de kusursuz bir eğitime kapı aralayabilirsiniz. Kanada’da birinci sınıf eğitim sunan bu kurumun en önemli yanı kalitesinin yanı sıra uzun yıllardır hizmet veriyor olmasıdır.

1967 yılında kurulan Lambton College; Ontario Sarnia, Toronto be Mississauga gibi şehirlerde kampüsleri bulunur. Bu kampüslerde öğrencileri ağırlayan ve kusursuz eğitim sağlayan eğitim kurumunun temel anlayışı eğitim sonrası kariyere hazırlıktır. Bu kapsamda sunulan co-op uygulaması Kanada sertifika programları açısından oldukça değerlidir. Kanada sertifika programları ve Kanada diploma programlarının sunulduğu okulda aynı zamanda lisans üstü eğitim de sağlanır.

Lambton College Kabul Şartları

Kanada kolejleri arasında oldukça değerli bir seçenek olan Lambton College’a kayıt yaptırmadan önce yerine getirmeniz gereken belli başlı kriterler olduğunu ifade etmek gerekir. Bu kriterleri sağladıktan sonra tek yapmanız gereken başvurunuzu uygun bir şekilde okula iletmektir. İşte Kanada’nın en önemli kolejlerinden biri olan bu okula kabul koşulları!

  • Lise veya lisans diploması,
  • Transkript örneği,
  • Dil Yeterliliği (IELTS: 5.5)

Okula kabul için genel koşullar bunlar olsa da bazı programların kendi özel kriterlerini belirlediklerinden söz edilebilir. Bu nedenle yapılması gereken tek şey hangi bölüme başvurulacaksa o bölüm ile alakalı gerekli koşulların irdelenmesidir. Böylelikle kabul ve kayıt işlemleri kusursuz bir şekilde tamamlanabilir.

Neden Bu Okulu Seçmelisiniz?

Kanada kolejleri arasında en değerli seçeneklerden bir tanesi olan Lambton College; 50 yılı aşkın süredir eğitim veren oldukça güzide bir okuldur. Okulun eğitim sistemi hem teorik hem de pratik açıdan öğrencilerin yetkinleştirilmesi hedeflenir. Bu noktada kariyer planlaması yapmak isteyen öğrenciler için Lambton College harika bir seçenektir.

2 dönemden 6 döneme kadar farklı sürelerle eğitim imkânı bulabileceğini bu okulun burs olanakları sağlaması da oldukça değerlidir. 1000 CAD ile 3000 CAD arasında değişen burs imkanları pek çok öğrencinin iştahını kabartırken öğrencilerin bu noktada çok ciddi başarı yakalaması da gerekir. Kanada sertifika programları ile adını duyuran bu okula kayıt için hemen danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım