Langara College

Langara College

Langara College

Langara College Eğitim

Kanada kolej havasını yaşamak için Langara College kaydı yaptırarak Kanada diploma programları avantajını yaşayabilirsiniz. Uluslararası eğitim standartlarını fazlası ile sunması okulun en önemli yanı olurken köklü bir eğitim kurumu olması da oldukça değerlidir.

1965 yılında Vancouver Community’nin bir parçası olarak kurulan okul 5 yıl sonra kendi adı ile eğitim vermeye başlamıştır. 1970 yılından bu yana kaliteli eğitimin adresi olan Langara College’ın bugün 21 binden fazla öğrencisi var. Öğrencilerin Kanada sertifika programları ve Kanada diploma programları ağırlıklı olduğu bilinse de lisans programlarının da sunulduğunu ifade etmek gerekir.

Dünyaca ünlü eğitmenlerin öğrencilerle buluştuğu bu kolejde öğrenci çeşitliliği de oldukça fazladır. Bu nedenle kayıt yaptırmadan önce okulda sizi ciddi bir kültürel çeşitliliğin beklediğini bilmelisiniz.

Langara College Kabul Şartları

Langara College’a kaydolmak hemen her öğrenci gibi siz de kabul koşullarını merak ediyorsanız en doğru bilgileri sizlere sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Hemen her Kanada koleji gibi benzer kriterlere sahip olan bu eğitim kurumunun aşağıdaki genel kriterleri sizden talep edeceğini unutmamalısınız.

  • Lisans Diploması
  • Dil Yeterliliği (TOEFL IBT: 80 – IELTS: 6.5)

Yukarıdaki koşullar genel koşullar olup bazı diploma ve sertifika programlarının farklı taleplerde bulunabileceği unutulmamalıdır. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına başvurduğunuz bölümün taleplerini doğru bir şekilde öğrenmelisiniz.

Neden Langara College Okulunu Seçmelisiniz?

100’e yakın program ve 1000’i aşkın kurs seçeneği ile öğrencilerine eğitim imkanı sağlayan okulun Kanada kolej seçenekleri arasında oldukça değerli olduğunu belirtmek gerekir. Üstelik ESL programları konusunda Kanada’nın en iyisi olan Langara College bu noktada adından söz ettirir. Kanada üniversitelerine göre daha uygun ücretler sunması sayesinde ön plana çıkan okulun öğrenci destek hizmetleri ve az sayda öğrenci ile ders işlenmesine olanak sağlaması değerlidir.

Siz de bu çok özel eğitim kurumunda Kanada diploma programları ve Kanada sertifika programlarından yararlanmak istiyorsanız hemen harekete geçin. Çok değerli eğitmenleri ve dünyanın farklı coğrafyalarından gelen öğrencileri ile Langara College oldukça başarılı seçenekler sunuyor! Okula kayıt ile alakalı danışmanlarımızdan bilgi alarak süreci başlatabilirsiniz.

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım