Seçkin Kanada Dil Okulları Alternatifleri

Seçkin Kanada Dil Okulları Alternatifleri
10 Nisan 2019 - Blog

Kanada dil okulları hakkında birçok genel yorumlar ve açıklamalar okudunuz ve duydunuz. Bu kez bazı Kanada dil okulları hakkında detaylı bilgi verelim. Vancouver, Toronto, Calgary, Montreal ve Victoria’da bulunan Kanada dil okulu alternatiflerine göz atacak olursak, birçoğunun uluslararası üne sahip olduğunu ve Dünya’nın çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren seçkin eğitim kurumları olduğunu göreceksiniz.

ILSC (Vancouver – Toronto – Montreal)

ILSC, ilk kuruluş yeri Vancouver olan Kanada merkezli bir eğitim kurumudur. Vancouver, Toronto ve Montreal gibi Kanada şehirleri dışında, San Fransisco, New York, Brisbane ve Sydney’de de okulları bulunur. Kanada dil okulları arasında en etkin eğitimi veren dil okullarından olan ILSC’nin Vancouver şehrindeki eğitim kompleksi 4 adet kampüsten meydana geliyor ve sadece bu 4 kampüste binden fazla kişi eğitim alıyor. Vancouver şehrindeki bu eğitim komplesinin bir diğer özelliği ise IELTS, TOEIC ve Cambridge Exam resmi sınav merkezi olmasıdır. İngilizce haricinde Fransızca eğitimi de verilen okulda sunulan İngilizce eğitim programları; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık, Youth Programları, Akademik İngilizce, Executive Programlar, One to One, English + , TOEIC, Gönüllü Programı, şeklinde belirtilebilir. ILSC bünyesinde eğitim alırken, aile yanında konaklama, yurt konaklama veya öğrenci evi konaklama seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

ILAC (Vancouver – Toronto)

Kanada dil okulu alternatilerinden ILAC da, Kanada merkezli bir eğitim kurumudur ve Vancouver ile Toronto şehirlerinde şubesi bulunur. Vancouver kampüsünde 73 sınıf bulunan okul, TOEFL ve IBT sınav merkezidir. Geçtiğimiz 5 yıl süresince üst üste Kuzey Amerika’nın en iyi dil okulu seçilen  okul, modern sınıfları ile özellikle dikkat çekmektedir. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık, GMAT, Youth Programları, University Pathway, One to One, İş İngilizcesi, TESOL gibi eğitim programları sunulan okulda eğitim alırken aile yanında konaklama, yurt konaklama veya öğrenci evi konaklama seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Hansa Language Centre (Toronto)

Kanada dil okulları tavsiye seçeneklerinden biri olan Hansa Language Centre, ülkenin en büyük şehri olan Toronto’da 1969 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana diğer Kanada dil okulu seçenekleri arasında butik bir okul anlayışıyla eğitim vermektedir. Kanada’nın en büyük ve en bilinen dil okullarından biri olan Hansa Language Centre, butik bir dil okulu olmasının verdiği avantaj ile Toronto geneli ve diğer dil okullarının aksine en az Türk öğrenci oranına sahip bir okuldur. Gerek sosyal imkanları ile gerekse eğitim programı seçenekleri ile oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Ortalama 9 kişilik sınıflarda, daha çok özel ve düşük mevcutlu sınıflarda eğitim almayı tercih edenlerin seçtiği bir Kanada dil okulu olarak bilinir.

Daha fazla Kanada dil okulu hakkında detaylı bilgiye www.kanadaegitim.net web sitesindeki, https://www.kanadaegitim.net/kanada-dil-okullari/  sekmesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

Sizi Arayalım

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım

Sizi Arayalım