Sheridan College

Sheridan College

Sheridan College

Sheridan College, Kanada Sertifika Programları

Kanada sertifika programları ile hayalinizdeki eğitime kavuşmak için Sheridan College kaydı yaptırmaya ne dersiniz? Birbirinden özel imkanları ve Kanada’da eğitim almayı kolaylaştırması ile bu okul tam size göre! Bu konuda yapmanız gereken tek şey okulu tanımak ve kabul şartlarını sağlayarak başvurunuzu tamamlamak!

1967 yılından bu yana eğitim veren Sheridan College, Kanada kolej dendiğinde akla gelen ilk seçeneklerden bir tanesidir. Kanada’da 3 farklı şehirde kampüsü bulunan okulun 40 bine yakın öğrencisi vardır. Uluslararası öğrenci sayısı ile Kanada’nın en iyileri arasındaki yerini alan bu koleje kayıt olmadan evvel bütün detayları öğrenmelisiniz. Çünkü bu okul size bir eğitimden çok daha fazlasını vaat ediyor.

Sheridan College Kabul Şartları

Kanada sertifika programları ile hayalinizdeki eğitime kapı aralamak için yapmanız gereken oldukça basit! Kabul şartlarını öğrenin ve bu şartlara odaklanın. Sonrası sadece bir takım evrak işi olacak! Peki, Sheridan College kabul konusunda sizlerden ne gibi şartları yerine getirmenizi ister?

  • Dil Yeterliliği (TOEFL IBT:88 – IELTS: 6.5)
  • GPA – %75 Başarı Oranı

Yukarıdaki şartları sağladıysanız sizin için Sheridan College kaydını gerçekleştirmek oldukça kolay olacaktır. Ancak bu şartların genel şartlar olduğu bilinmeli ve bölüme göre taleplerin değişkenlik göstereceği unutulmamalıdır. Bu nedenle Kanada sertifika programları kabulü almak için çok dikkatli olmanız şarttır.

Neden Bu Okulu Seçmelisiniz?

Kanada kolej eğitimi almak isteyen hemen herkes için en önemli konulardan bir tanesi de Kanada sertifika programları olur. İnsanların eğitim almak istedikleri alanda hem teorik hem de pratik manada imkanlar sağlayan Sheridan College ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebileceksiniz. Uluslararası anlamda kaliteli bir eğitim kurumu olmayı başaran bu okulun mezunlarının da iyi yerlere gelmesi eğitim kalitesini kanıtlamaya yetiyor.

Okulun önemli özelliklerinden bir tanesi de uluslararası çalışmalar gerçekleştiren eğitmenlerin oldukça ileri düzey eğitim vermesidir. Sizi dünyanın herhangi bir yerinde çalışmaya ve kariyer sahibi olmaya hazırlayan bu okula kaydolmak için harekete geçin! Sizden talep edile kabul şartlarını tam olarak öğrendikten sonra danışmanlarımızla iletişime geçerek süreci başlatın!

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım