St. Lawrence College

St. Lawrence College

St. Lawrence College

St. Lawrence College Sertifika Programları

Kanada diploma programları ile hayatınızın en başarılı adımını atarken St. Lawrence College ayrıcalıklarından da yararlanmanın tadını çıkarın! Kanada kolej kültürünü fazlası ile yansıtmayı başaran bu okulun eğitim standartları da oldukça başarılıdır.

1967 yılında Kanada’nın en önemli şehirlerinden biri olan Vancouver’da kurulan St. Lawrence College birbirinden özel eğitim seçenekleri sayesinde adından söz ettirir. 50 yılı aşkın süredir eğitim veren okulun Kingston, Brockville ve Cornwall şehirlerinde kampüsleri vardır. Kampüslerin her biri farklı alanda hizmet veren okulları bünyesinde barındırır. Eğitimin kusursuz ve kesintisiz devam ettiği okulda hemen her öğrenci için uygun seçeneklerin bulunduğundan söz etmek gerekir.

St. Lawrence College Kabul Şartları

Kanada kolejleri arasında en köklü ve kaliteli eğitim kurumlarından olan St. Lawrence College’a kayıt yaptırmak istiyorsanız kaliteli bir eğitim serüveninin sizi bekliyor olduğunu unutmamalısınız. Kabul kriterleri bölüme göre farklılık gösterir. Bu nedenle St. Lawrence College kaydınız öncesinde başvurmak istediğiniz bölümün sizden taleplerini doğru bir şekilde öğrenmelisiniz.

Kayıt işlemleri öncesinde kabul kriterleri ile alakalı sorunsuz bir süreç yaşamanız sizin açınızdan çok daha avantajlı olacaktır. Zira okul kayıtlarında sorun yaşayan pek çok öğrencinin kabul şartlarını sağlayamaması Kanada sertifika programlarından yararlanamamaya neden olur. Siz de böylesi bir sorun ile karşılaşmamak adına eğitim kurumunun web sayfasında bulunan detayları incelemelisiniz.

Neden Bu Okulu Tercih Etmelisiniz?

Uluslararası standartlarda eğitim sunan bir okulda eğitim görmek isteyen hemen herkesin öncelikli tercihi St. Lawrence College olur. Kanada kolej havasını hemen her öğrencinin hissetmesini sağlayan okulun genel anlamda Kanada diploma programları için tercih edildiği bilinir. Siz de bu programlardan bir tanesini tercih edecekseniz öncelikle eğitim sonrası kariyer fırsatlarına bir bakmanız gerekir.

Kanada’da çoğu eğitim kurumunun başarılı bir kariyer planlaması yaptığı ve öğrencileri geleceğe hazırladığı biliniyır. St. Lawrence College da bunlardan bir tanesi olarak sizlere harika bir okul sonrası kariyer fırsatı sağlıyor. Bu konuda başarı yakalamak adına yapmanız gerekenler oldukça basit! Başvurunuzu danışmanlarımız eşliğinde yağın ve kaliteli bir eğitim serüvenine kapı aralayın!

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım