Tamwood College

Tamwood-kariyer-koleji

 

 

 

 

 

 

 

 

Tamwood Kariyer Koleji öğrencilerine  sunduğu Work and Study programları ile  Kanada’da iş tecrübesi edinmenin ve alanınızda uluslararası bağlantılar kurmanın mükemmel bir yoludur. Tamwood’un eğitim kalitesi Kanada Eğitim Bakanlığı (PTIB) tarafından onaylanmış ve bu sayede yüksek standartlarda bir eğitim sürecine sahip olduğunu kanıtlamıştır. İşletme Yönetimi, Dijital Pazarlama, Otelcilik & Turizm ve Dijital Beceriler ile ilgilenen bölümlere sahiptir. Bu programlar,  iş deneyimine sahip eğitmenler ve bazı konuk konuşmacılar tarafından sağlanmaktadır, böylece öğrenciler en güncel bilgilere hakim olmaktadırlar. Tamwood’un Co-Op yani stajlı  diploma programları, öğrencilere Kanada’da iş deneyimi kazanma fırsatı sunar. Kanadalı bir şirkette 24 hafta boyunca tam zamanlı çalışarak, pratik becerilerini geliştirmelerine, ve kariyer basamaklarında etkili bir başlangıç yapma fırsatı sunar. Tamwood’da eğitim almanın bir diğeri avantajı ise, ortak olarak çalışılan ve anlaşmalı olduğu uluslararası şirketlere iş başvurusu olanağınızın olmasıdır. Öğrenciler eğitim ve zorunlu stajlarını tamamlamalarının  ardından tam zamanlı bir şekilde çalışma iznine sahip olacaklar.

Ayrıca, Tamwood öğrencilere okurken de para kazanma fırsatı sunar. Eğitiminiz süresince yarı zamanlı eğitiminizin ardından ise tam zamanlı çalışmaya hak kazanırsınız. Bu imkan, öğrencilere yaşam masraflarını giderme ve aynı zamanda iş tecrübesi kazanma fırsatı sunmaktadır. Buna ek olarak ise işe alım fuarları, çeşitli atölye çalışmaları gibi etkinlikler sağlayarak daha hızlı iş bulmalarına yardımcı olur. Konaklama, hizmet ve  turizm sektörlerinde kolayca yarı zamanlı iş bulurlar ve saatte ortalama 15-18 dolar kazanırlar.

Okul konaklama ihtiyacı olan öğrenciler için ise aile yanı ve öğrenci rezidansı konaklama olmak üzere iki seçenek sağlamaktadır. Ek olarak program çeşitliliği, öğrencilerin sektöre önceden hazırlanmalarını sağlamak ve aranan iş becerilerini  kazandırmak amacıyla tasarlanmıştır. Uluslararası bir kolejde eğitim görme ve sonrasında etkili bir iş deneyimi sayesinde Tamwood’un sunduğu eşsiz fırsatlar, öğrencilere muhteşem bir avantaj sağlar.

Tamwood_dil- okulu

Tamwood Kariyer Koleji Bölümler ve Program Ücretleri

Uluslararası İşetme Yönetimi (International Bussiness Management):

En tercih edilen bölümlerden ve oldukça popüler olan bu programda iş iletişimi, işletme yönetimi, insan kaynakları, uluslararası ticaret, konularında eğitim sunan bir programdır. 1 ve 2 senelik program çeşitliliği bulunur. Programa giriş koşulları ise Tamwood Kariyer Koleji online İngilizce testini çözmenizin ardında online mülakattan geçerli IELTS skorunuz 4,5 olmalıdır. Öğrencilerin bu programı tercih edebilmesi için 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Aynı zamanda programların staj olmaksızın sertifika eğitimi de olmaktadır ve bu eğitimler daha kısa sürede sunulmaktadır.

  • 1 yıllık diploma programı 24 hafta ders 24 hafta Co-op (staj programı) sunulmaktadır. 2024 yılı eğitim ücreti ise 9.900 CAD’dır.
  • 2 yıllık programda ise 12 hafta İngilizce kursu, 24 hafta kurs içeriği sonrasında 12 hafta ara kalan 36 haftada ise co-op staj programı sunulmaktadır. 2024 yılı eğitim ücreti ise iki sene için toplam 13.700 CAD’dır.

Dijital Pazarlama Programı (Digital Marketing Program):

Programın içeriğinde dijital pazarlama stratejileri, sosyal medya, arama motoru optimizasyonu, kampanya yönetimi, içerik pazarlaması, çevrimiçi reklamcılık, tasarımın ilkeleri yer almaktadır. 1 ve 2 senelik sunulan bir programdır. Programa giriş koşulu ise 5.5 IELTS dil seviyesidir. Aynı zamanda programların staj olmaksızın sertifika eğitimi de olmaktadır ve bu eğitimler daha kısa sürede sunulmaktadır. Öğrencilerin bu programı tercih edebilmesi için 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

  • 1 yıllık program içeriği 24 hafta eğitim + 24 hafta co-op staj programıdır. Programın 2024 yılı eğitim eğitim ücreti 9.900 CAD’dır.
  • 2 senelik program içeriği 12 hafta İgilizce kursu, 24 hafta kurs içeriği sonrasında 12 hafta ara kalan 36 haftada ise co-op staj programı sunulmaktadır. Programın 2024 yılı eğitim ücreti ise 13.700 CAD’dır.

Turizm ve Otelcilik Programı (Hospitality and Tourism):

Öğrenciler, oteller, moteller, tatil köyleri, restoranlar, kongre merkezleri ve yolcu gemileri gibi çok çeşitli ilgili istihdam ortamlarında orta düzey pozisyonlara girişte başarılı olmalarını sağlamak için müşteri hizmetleri, misafirperverlik ve turizm alanlarında gerekli endüstri bilgi ve becerilerini kazanırlar. Öğrencilerin bu programı tercih edebilmesi için 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Programa giriş koşulu ise 1 yıl için 5.0, 2 yıl için 4.5 IELTS dil seviyesidir. Aynı zamanda programların staj olmaksızın sertifika eğitimi de olmaktadır ve bu eğitimler daha kısa sürede sunulmaktadır.

  • 1 yıllık program içeriğinde 24 hafta eğitim + 24 hafta co-op staj programı sunulmaktadır. 2024 yılı eğitim ücreti ise 11.600 CAD’dır.
  • 2 yıllık program içeriğinde ise 12 hafta İngilizce kursu , 24 hafta kurs içeriği sonrasında 12 hafta ara kalan 36 haftada ise co-op staj programı sunulmaktadır. Programın 2024 yılı eğitim ücreti ise 13.000 CAD’dır.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design):

Program içeriği profesyonel ortamda uygulanacak; arayüzlerin, web sitelerinin, ürünlerin ve uygulamaların tasarımı, araştırılması, test edilmesi gibi alanlara dikkat çekmektedir. Öğrencilerin bu programı tercih edebilmesi için 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Aynı zamanda programların staj olmaksızın sertifika eğitimi de olmaktadır ve bu eğitimler daha kısa sürede sunulmaktadır. 1 yıllık diploma programı olarak sunulmaktadır. Programda 24 hafta kurs içeriği sonrasında 2 ay ara ve 24 hafta co-op staj programı sunulmaktadır. Programa giriş koşulu ise 5.5 IELTS dil seviyesidir. Programın senelik ücreti 12.000 CAD’dır.

Kullanıcı Arayüzü Tasarımı (UI Design):

Bu programda, yaratıcı yazılım, düzen ve kompozisyon, renk ve tipografik teori, görsel marka kimliği, kavramsal ve stratejik düşünme dahil olmak üzere kullanıcı arayüzü ve görsel iletişim tasarımı alanında kullanılan pratik becerileri, araçları ve teknikleri öğreneceksiniz. 1 yıllık diploma programı olarak sunulmaktadır. Programda 24 hafta kurs içeriği sonrasında 2 ay ara ve 24 hafta co-op staj programı sunulmaktadır. Programa giriş koşulu ise 5.5 IELTS dil seviyesidir. Programın senelik ücreti 12.000 CAD’dır. Aynı zamanda programların staj olmaksızın sertifika eğitimi de olmaktadır ve bu eğitimler daha kısa sürede sunulmaktadır.

Web Geliştirme ve Tasarım Kursları  (Web Developer & Design):

Bu programda, HTML, CSS ve JavaScript kullanarak etkileşimli istemciye dönük web sitelerinin nasıl tasarlanacağını ve kodlanacağını öğreneceksiniz. Programın sonunda, bir içerik yönetim sistemi kullanarak dinamik web siteleri oluşturabilecek ve programlama kavramları bilgisini gösteren verimli kodlar yazabileceksiniz. Öğrencilerin bu programı tercih edebilmesi için 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Aynı zamanda programların staj olmaksızın sertifika eğitimi de olmaktadır ve bu eğitimler daha kısa sürede sunulmaktadır. 1 yıllık diploma programı olarak sunulmaktadır. Programda 24 hafta kurs içeriği sonrasında 2 ay ara ve 24 hafta co-op staj programı sunulmaktadır. Programa giriş koşulu ise 5.5 IELTS dil seviyesidir. Programın senelik ücreti 12.000 CAD’dır.

Tamwood Kariyer Koleji Staj ve İş İmkanları

Tamwood Kariyer Koleji, öğrencilere eğitim süreçleri boyunca benzersiz fırsatlar sunan bir kurum olarak öne çıkıyor. Eğitimlerini tamamladıktan sonra öğrencilere sağlanan part-time çalışma imkanı, onlara hem mesleki deneyim kazanma fırsatı hem de yaşam masraflarını karşılamak adına ekonomik bir destek sunuyor. Eğitim süresince part-time çalışarak öğrenciler, saatte 35 CAD kazanma şansı elde ederler. Bu, staj dönemlerinde öğrencilerin maddi ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olurken aynı zamanda Kanada’nın iş hayatına daha yakından tanıklık etmelerini sağlıyor. Tamwood Kariyer Koleji, öğrencilerinin sadece teorik bilgi değil, aynı zamanda pratik beceriler kazanmalarına da önem vererek, onları iş dünyasına daha donanımlı bir şekilde hazırlamaktadır. Stajlarını başarıyla tamamlayan öğrenciler, Tamwood Kariyer Koleji‘nin anlaşmalı olduğu şirketlerde iş bulma ve kalıcı bir iş sahibi olma hakkına sahip oluyorlar. Bu, öğrencilere mezuniyet sonrasında öğrenim gördükleri alanda iş deneyimi imkanı sunuyor. Sonuç olarak, Tamwood Kariyer Koleji, öğrencilere hem eğitimleri sırasında hem de sonrasında bir dizi avantaj sunarak muhteşem bir Kanada deneyimi vaat ediyor. Bu deneyim, sadece akademik başarıya odaklanmakla kalmayıp aynı zamanda iş dünyasına uyum sağlama ve başarılı bir kariyere adım atma konusunda öğrencilere güven ve destek sağlıyor.

Sizi Arayalım

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım