Toronto Dil Okulları

ILSC Dil Okulu Toronto

1999 yılında açılan ILSC Toronto, şehir merkezinde kafeler, parklar ve restoranlarla çevrili 2 ayrı...

Detaylı Bilgi Al
ILAC Dil Okulu Toronto

Toronto kampüsünde 70’ten fazla milletten ortalama 1400 ile 1600 öğrenciye İngilizce eğitimi veren ödüllü...

Detaylı Bilgi Al
EC Dil Okulu Toronto

Midtown’da bulunan EC Toronto, Eglinton Avenue’da yer almaktadır.30 modern sınıfı bulunan okulda tüm sınıflar...

Detaylı Bilgi Al
Kaplan Dil Okulu Toronto

Toronto Kanada’nın en eski ve köklü okullarından biri olan Kaplan-PLI Toronto’da iki farklı lokasyonda...

Detaylı Bilgi Al
Embassy English Dil Okulu Toronto

Embassy English, Toronto şehir merkezinde Yorkville’de yer almaktadır. Hemen yanında Bloor/Bay metro durağı bulunan...

Detaylı Bilgi Al
LSI Dil Okulu Toronto

Toplam 16 sınıfta eğitim veren LSI Toronto şubesi ortalama 240 öğrenciye şehir merkezindeki konumuyla eğitim sunmaktadır.Rosadale’de...

Detaylı Bilgi Al
OHC English Dil Okulu Toronto

OHC English Toronto okulu açıldığı 1996 yılından bu yana 8.000 öğrenciye İngilizce dil eğitimi...

Detaylı Bilgi Al
ELS Dil Okulu Toronto

Toronto’da ki ELS şubesi şehrin merkezinde yer almaktadır. Tüm yerlere çok kolay ulaşım imkanı...

Detaylı Bilgi Al
Global Village Dil Okulu Toronto

Global Village Toronto Dil Okulu şehrin moda merkezi olan Yorkville’de bulunmaktadır. Özel tasarımcıların butikleri,...

Detaylı Bilgi Al
Hansa Toronto Dil Okulu

Kanada’da sadece Toronto’da bulunan Hansa Language Centre, butik bir okul olmasının getirdiği avantajla Toronto’nun...

Detaylı Bilgi Al
Stafford House Dil Okulu Toronto

Kanada Dil Okulu STAFFORD HOUSE – Toronto haftada 20 derslik program fiyatları Süre Fiyat...

Detaylı Bilgi Al
Quest Dil Okulu Toronto

Quest Dil Okulu, Toronto Quest Dil Okulu Toronto’nun en ünlü caddesi olan Younge Street’in üzerinde...

Detaylı Bilgi Al

Toronto Dil Okulları

Kuzey Amerika’nın en temiz ve bakımlı şehri kabul edilen Toronto, Kanada’nın en büyük ticaret merkezlerinden biri. Aynı zamanda 6 milyonluk nüfusu ile Ontoria Eyaletinin başkenti. Nüfusunun yarısından fazlasını, göçmenlerin oluşturduğu bilinmekte. Sadece bu açıdan bakıldığında dahi şehrin tercih edilme sıklığı dikkat çekmekte.

Toronto Nerede? Ulaşım Nasıl?

Kanada’nın Ontoria Eyaletinin başkenti olan Toronto, Kuzey Amerika’nın güvenli ve hayat dolu şehirlerinden biridir. Nüfusu ile Kanada için en kalabalık ikinci şehir olan Toronto, birçok mükemmelliğe sahip. Dünyanın en büyük şelalesi olan Nigara şelalesi, en yüksek kulelerinden biri kabul edilen Cn Tower, en uzun sokak Yonge Street ve son olarak dünyanın en büyük beysbol sahası Toronto’da bulunmaktadır. Bunların dışında ticaret ve turizm donanımı ile ülkeyi ayakta tutan bir şehir olduğu da söylenebilir. Toronto, Ontoria nehrinin kıyısında Don ve Humber ırmaklarının yanı başında ziyaretçilerine pek çok güzellik sunmaktadır.

Toronto’ya en yakın havaalanı Lester B. Pearson Uluslararası Havaalanı’dır ve Türkiye’den bir çok havayolu şirketi Toronto’ya direk uçuş gerçekleştirmektedir. Pearson havaalanı, Kanada’nın en büyük havaalanı olma özelliğine sahiptir. Toronto’ya 27 km uzaklıkta olmakla beraber taksi, metro ve otobüsler ile ulaşmak mümkün.

Toronto’da Sosyal Yaşam Nasıl?

Toronto, Kanada’nın iç kısımları ile kıyaslandığında daha yumuşak bir iklime sahip olduğu için özellikle ilkbahar ve sonbaharda çok fazla ziyaretçi almakta. Bu mevsimlerde, şehir nüfusunun iki katına yakın misafir ağırlamaktadır. Misafirlerden bir kısmı belli bir süre kalacak öğrencilerken bir kısmı da turlarla gelen turistlerdir.

Şehir, modern mimaride oldukça göz dolduran bir donanıma sahip. Bununla beraber kültürel aktivitelerle hemen her seçeneği sunmakta. Toronto’da sosyal hayat denildiğinde gezilmesi gereken yerler arasında CN Tower, Harbourfront Centre, Rogers Centre, The Distillery District ve Lawrence Market akla gelir. Bunun dışında doğa harikası olan Toronto Adaları da turlar eşliğinde gezilecek mekânlar arasında. Gezmek dışında spor ile ilgiliyseniz Rogers Center’dan asla ayrılamazsınız. Spora dair tüm etkinlikler, sergi ve galeriler ile Toronto hiç durmayan sosyal enerjiye sahip.

Toronto Dil Okulları na Nasıl Girilir?

Dil okulu için Toronto’yu tercih edenler, aynı zamanda şehrin kültürel birikiminden de faydalanabiliyor. Toronto, Kanada’nın en çok dil okulu barındıran şehirlerinden biri. Hem İngilizce öğrenmek hem de kültürel birikim sağlamak için birebir.Beklentilerinize uygun olacak okulunuzu ve programı belirleme, kayıt süreci, vize başvuruları ve diğer tüm işlemler için kanadaegitim.net danışmanları size yardımcı olacaktır.

Toronto Dil Okulları na Gitmenin Avantajları

Dil okulları, her şeyden önce kendinizi geliştirme fırsatı sunar. Toronto gibi bir şehirde hem sosyal yaşantınızı hem de kültürel birikiminizi zenginleştirmeniz mümkün.Şehrin kozmopolit yapısı, ulaşım kolaylığı, güvenliğin üst düzeyde olması ve sosyal imkanların çok çeşitli oluşu Toronto’da dil okuluna gitmenin başlıca avantajları arasındadır.

Sizi Arayalım

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım