Toronto Ulaşım

Toronto Ulaşım
11 Ağustos 2020 - Blog

Toronto Ulaşım

Kanada dil okulunda dil eğitimi görmek için Toronto’ya her yıl yüz binlerce öğrencinin akın ettiğini biliyor muydunuz? Siz de Kanada’ya dil okullarında eğitim görmek için seyajat planı yapan biriyseniz şehirde nasıl bir yaşantınız olacağını çok merak ediyorsunuz demektir. Özellikle bir yerden başka bir yere ulaşırken nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyorsanız kaybolma korkusunu fazlası ile hissediyorsunuzdur.

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda hem Toronto ulaşım konusunda bilgi sahibi olmanıza olanak sağlayacak hem de Kanada dil okulları ile alakalı bütün detaylara ulaşma şansı sunacağız. İşte, Toronro’da ulaşım için izleyeceğiniz yol!

Toronto’da Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Kanada dil okulu fiyatları bir kenara bırakıldığında Kanada’ya dil eğitimi için gelmek aldığınız en isabetli kararlardan bir tanesi olacaktır. Nitekim Toronto bu konuda liderliği elinde bulundurur. Öğrencilerin en büyük problemlerinden bir tanesi olan ulaşımın oldukça kolay ve hızlı olduğu bu şehirde eğitim görmek sizi memnun edecek! Peki, Toronto ulaşım konusunda sizi nasıl imkanlar bekliyor?

Toronto metrosu dünyanın en eski metrolarından bir tanesidir. Bu yönü ile bir nebze antika olarak eleştirilse de metro hattının çok kapsamlı bir şekilde planlanmış olması metro ile dilediğiniz yere gidebilmenize olanak sağlar. Bunun yanı sıra otobüs hatlarının da en az metro kadar iyi ve geniş olduğunu söylemek gerekir.  MetroPass kartı ile ulaşımda kolaylık elde ederken ucuzluğu da yakalama şansı elde edebileceksiniz. 1 aylık öğrenci MetroPass için ödeyeceğiniz abonelik ücreti yaklaşık 120 CAD civarında olacaktır.

Kanada Dil Okulu ve Ulaşım Ücretleri

Kanada dil okulu için Toronto’ya geldiğinizde kur farkı ve diğer pek çok nedenle maliyetler sizleri düşündürüyor olabilir. Ancak Kanada’da yaşam standartlarına göre ulaşımın çok da pahalı olmadığını ifade etmek gerekiyor. Özellikle toplu ulaşımda metroyu kullananlar için imkânların genişliği uygun fiyatla birleşince maliyetlerin düşmesine yardımcı oluyor.

Kanada seyahatiniz öncesinde Toronto ulaşım ve Kanada dil okulu fiyatları gibi detaylarla ilgili hala daha fazla merak ettiğiniz konu varsa bizi arayabilirsiniz. Uzmanlarımız size her konuda destek sunmayı bekliyor.

Cevap bırakın

Sizi Arayalım

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım

Sizi Arayalım