Vancouver Dil Okulları

ILSC Dil Okulu Vancouver

ILSC Kanada kökenli bir okuldur. İlk kuruluş yeri Vancouver kampüsüdür. Toronto, Montreal, San Francisco, New...

Detaylı Bilgi Al
ILAC Dil Okulu Vancouver

ILAC Kanada merkezli bir dil okuludur. Vancouver ve Toronto’da şubeleri bulunmaktadır. Vancouver’da ki kampüste 73...

Detaylı Bilgi Al
EC Dil Okulu Vancouver

EC dil okulları dünyanın 17 farklı merkezinde konumlanmıştır, İngiltere, Kanada, Amerika, Malta ve Güney...

Detaylı Bilgi Al
Kaplan Dil Okulu Vancouver

KAPLAN International College dünyanın birçok merkezinde dil eğitimi vermektedir. Bunlar İngiltere, İrlanda, İskoçya, Avustralya, Yeni...

Detaylı Bilgi Al
LSI Dil Okulu Vancouver

LSI dil okulları dünyanın bir çok merkezinde konumlanmıştır. Ingiltere, Kanada, ABD, Malta, yeni Zelenda, Fransa, isvicre...

Detaylı Bilgi Al
Global Village Dil Okulu Vancouver

Global Village Vancouver, birbirine 15 dakikalık uzaklıkta bulunan Gastown ve Yaletown kampüslerinde eğitim vermektedir. Pasifik...

Detaylı Bilgi Al
St. Giles Dil Okulu Vancouver

Vancouver Şehri St Giles 1955 yılında Londra’da kurulmuş, İngiltere’nin en eski dil okullarından bir...

Detaylı Bilgi Al
Eurocentres Dil Okulu Vancouver

EuroCenters, 1960 yılında kurulmuş olup bir çok şehirde dil eğitimi vermektedir. Vancouver’daki şubesi şehir merkezinde...

Detaylı Bilgi Al
ELS Dil Okulu Vancouver

Vancouver ELS Vancouver Dünyanın birçok bölgesinde İngilizce eğitimi sunmaktadır. Sahip olduğu 175 eğitim merkezi...

Detaylı Bilgi Al

Vancouver Dil Okulları

Vancouver Dil Okulları Hakkında

Kanada, Britanya Kolumbiyası eyaletinde olan Vancouver, oldukça modern bir şehir. Kanada’nın üçüncü büyük şehri olarak kabul edilir. Bununla beraber kozmopolit olduğu da söylenebilir. 2,5 milyon nüfusa sahip olan bu şehrin dikkat çeken bir diğer yönü ise kayda değer bir etnik farklılık barındırmasıdır.

Vancouver Nerede? Ulaşım Nasıl?

Batı Kanada’nın en büyük şehri olan Vancouver, aynı zamanda üçüncü büyük metropoldür. Limanı ile tanınan şehirler arasında yer edinmiştir. Büyük Okyanus’a kıyısı olması, şehri çok daha değerli kılmaktadır.

Vancouver’in büyük çoğunluğunda Britanya kültürü dikkat çekmektedir. Özellikle ormanları ve bahçeli evleri ile pek çok kişi tarafından huzur merkezi ilan edilmiştir. Bu nedenle özellikle yaz aylarında sıkça tercih edilen turistik merkezlerdendir. İklimi İstanbul iklimine eş değer olan Vancouver, yazın 20-30 derecede seyretmektedir.

Vancouver’e en yakın havaalanı, Vancouver International Airport’tur. Şehir merkezinden 12km güneybatıda yer alan havaalanına, günün her saati taşıt bulmak mümkün. Şehir merkezinden havaalanına ya da havaalanından şehir merkezine otobüs, taksi ve metro ile gidilebilir. Türkiye’den Vancouver’a ulaşım aktarmalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Vancouver’de Sosyal Yaşam Nasıl?

Muhteşem manzaralar ve doğal parklarıyla turistlerin gözdesi olan Vancouver, yalnızca birkaç gün içinde gezilebilecek bir şehir değil.

Gastown Tarihi Bölgesi, bu şehri ayakta tutan en köklü yapılardan biri. Vancouver’in ilk yerleşim yeri olan Gastown, aynı şekilde korunarak bugüne taşınmış. Bununla beraber Whistler Kayak Merkezi, Stanley Parkı, Vancouver Akvaryumu, Seawall ve Antropoloji Müzesi Vancouver’in sosyal yaşantısını oluşturan yapıtlardır. Tarih, spor, film ve müzelere ev sahipliği yapan şehir, hemen her alanda turist akınına uğramakta.

Vancouver, 2010 yılında Kış Olimpiyatlarına ve Paralimpik Kış Oyunlarına ev sahipliği yaparak kış aktivitelerine de uygun olduğunu ispatladı. Buna dayalı olarak yılın her mevsimi Vancouver’de dilediğiniz şekilde vakit geçirebilir, sıkılmaya asla fırsat bulamazsınız.

Vancouver Dil Okullarına Nasıl Girilir?

Vancouver’de dil eğitimi alabilmek için çıktığınız yolda kanadaegitim.net danışmanları size yardımcı olacaklardır. Öncelikle size uygun olan okulu sizinle beraber belirleyecek, vize prosedürü ile ilgili işlemlerinizi yapacak, konaklama ve havalimanı transferi gibi konularla ilgilenecek ve siz programınızı tamamlayana kadar size destek vereceklerdir.

Vancouver Dil Okuluna Gitmenin Faydaları

Vancouver, dil eğitimi için gelen her bireyi en iyi şekilde yetiştirecek yeterliliğe sahiptir. Nitekim eğitim alan öğrencilerin dil konusunda bu denli başarılı olmaları da bunu ispatlar nitelikte.

Vancouver’da İngilizce programlarından herhangi birini tercih ederseniz eğitim sürenize bağlı olarak uluslararası dil sınavlarını rahatlıkla geçebilirsiniz. Ayrıca gezdiğiniz yer dünyanın neresi olursa olsun kendinizi son derece mükemmel ifade edersiniz. Çalışmak için yurtdışında bulunmanız gerekirse mesleki İngilizce öğrenebilir, eğitim için bulunmanız gerekirse yarı yoğun İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Sizi hem kültürel anlamda hem sosyal anlamda hem de dil konusunda donanımlı hazırlayacak eğitimi rahatlıkla Vancouver’de bulabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım