Vancouver Film School

Vancouver Film School

Vancouver Film School

Vancouver Film School Hakkında

1987 yılında eğitim ve öğretim için Vancouver’da yerel ve uluslararası öğrencilerine kapılarını açan okul bugün 8 kampüsünde 1000’den fazla öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Apple, Google, HBO, Warner Bros, Walt Disney, Microsoft, Sony Pictures, Pixar, Nokia, Dreamworks gibi dev firmalarda mezunlarını görebileceğiniz okulun Oscar ve Emmys ödülleri bulunmaktadır. Teorik eğitimden uzak tamamen uygulama odaklı okulun politikası; ‘’Standart bir okuldan 4 yılda alabileceğiniz eğitimden daha fazlasını 1 yılda size sağlamak’’tır.

Hazırlık programları için herhangi bir ön koşul aranmazken ileri düzey programları için 12 işten oluşan bir portfolyo sunmak gerekmektedir. Sunulan portfolyonun değerlendirilmesi sonucu öğrenciler %50 oranına kadar burs elde edebilmektedir. Aynı zamanda herhangi bir extra eğitim ve materyal gideri olarak hiçbir ödenek istemeyen okul öğrenciye eğitim süresi boyunca gerekli tüm ekipmanları sağlamaktadır.

Okulun en çok adından bahsettirdiği grafik ve animasyon alanlarının dışında öğrenciye sunduğu programlar aşağıdaki gibidir:

⦁ 3 boyutlu animasyon ve görsel efektler
⦁ Klasik animasyon
⦁ Dijital karakter tasarımı
⦁ Televizyon ve sinema için oyunculuk
⦁ Dijital grafik tasarımı
⦁ Eğlence sektörü yönetimi
⦁ Film yapımı
⦁ Oyun tasarımı
⦁ Sinema ve televizyon için makyaj
⦁ Ses tasarımı ve görsel medya
⦁ Sinema ve tv için metin yazarlığı

Alandan alana değişiklik gösterebilen dil yeterlilik koşulu minimum 6.0 IELTS skorudur. Bu koşulu sağlayamayan öğrenciler okulun anlaşmalı olduğu ve Kanada’nın önde gelen dil okullarından olan EC, ILAC, ILSC’de alacakları dil eğitiminin ardından üniversiteye kayıtlarını bu dil okullarının pathway ofislerinden ücretsiz olarak yaptırabilirler.

Resim Galerisi

Sizi Arayalım

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım