Vancouver
07 Ağustos 2020 - Blog

Vancouver Hakkında

Vancouver, Kanada’nın kuzeyinde yer alan şehirlerinden bir tanesidir. Kanada’nın en büyük üçüncü şehri olma özelliğine sahip olan Vancouver Pasifik Okyanusu’na son derece yakın bir yerde konumlanmıştır. Kanada’nın en yaşanılası şehirlerinden bir tanesi olan Vancouver, farklı etnik grupları barındırması nedeni ile kültürel açıdan son derece gelişmiştir. Şehrin nüfusu günümüzde 2.600.000 şeklindedir. Ancak dil eğitimi almak için şehre gelen öğrenciler şehrin nüfusunu arttırmaktadır. Şehrin yaklaşık 6.000 yıllık bir geçmişi vardır. Söz konusu geçmiş şehrin tarihi ve kültürel açıdan gelişmiş olmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu sayede şehre gelen turistlerin ziyaret edebileceği pek çok alanda bulunmaktadır. Vancouver’ın resmi dili İngilizce ve Fransızca’dır. Kanada bilindiği üzere uzun bir süre Fransa’nın sömürgesi altında kalmıştır. Bu durum ülkenin resmi dilinin Fransızca olmasına neden olmuştur. Yabancı bir dil ve Fransızca ya da İngilizce öğrenmek isteyen kişiler Kanada dil okulları arasından Vancouver dil okullarını tercih edebilirler.

Vancouver’da Dil Eğitimi Ayrıcalıkları

Vancouver, dil okulları açısından Kanada’nın en gelişmiş şehirleri arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere Kanada, dünyada en iyi eğitimin verildiği ülkelerden bir tanesidir. Bu nedenle Vancouver’de Kanada’nın en iyi dil okuluna sahip olan şehirleri arasındadır.

Vancouver’in dünyanın en yaşanılası şehirlerinden bir tanesi olduğunu belirttik. Bu doğrultuda dil eğitimi almak için de gönül rahatlığı ile Vancouver’ı tercih edebilirsiniz. İngilizce ve Fransızca’yı en iyi şekilde öğrenmek için Vancouver’ın eşsiz bir şehir olduğunu ifade edebiliriz. Bir liman kenti olan Vancouver, özellikle İngilizce öğrenmek isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Farklı kültürlere ev sahipliği yapması nedeni ile de İngilizce’yi kolaylıkla öğrenmesini sağlayan şehirde farklı özelliklere sahip pek çok dil okulu bulunmaktadır.

Vancouver Dil Okulu Fiyatları

Vancouver’e Kanada dil okulun da dil eğitimi görme amacı ile gidecekseniz Vancouver’e gitmeden önce mutlaka Kanada dil okulu fiyatları ile ilgili araştırma içerisine girmelisiniz. Kanada dil okulları arasından tercih yaparken en çok dikkat etmeniz gereken konu Kanada dil okulu fiyatlarıdır. Bütçeniz doğrultusunda kaliteli bir şekilde hizmet veren bir okul ile iletişime geçerek dil eğitimi alabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

Sizi Arayalım

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım

Sizi Arayalım