Inlingua Dil Okulu

Bir dil bir insandır felsefesinden yola çıkarak hazırlanan Inlingua Vancouver programlarında, yabancı dil öğrenimi ile dünya görüşünü genişletmek amaçlanır. İngilizce dil eğitimi denince akla gelen ilk isimlerden birisi olan Inlingua Vancouver, Kanada’nın en güvenli bölgelerinden bir tanesidir.

Dünyada 300’den fazla şubesi olan Inglinga Dil Okulları’nın Kanada’da yer alan bu şubesi sayesinde her yıl binlerce insan İngilizce öğrenmektedir. Uzman kadrosu, okul dışı etkinlikleri ve özel ders imkânları ile Kanada’nın farklı kültürüne rahatlıkla adapte olmanızı ve sağlam dostluklar kurmanızı sağlar.

ACP ile Tanışın

Pek çok dil kursunun sunmadığı bir programı sizlere sunan Inlingua Vancouver, ACP ile öğrencilerine maksimum eğitimi vermeyi amaçlamaktadır. ACP kısacası Hızlandırılmış İletişim Programı olarak tanımlanabilir. 4 haftalık süren bu program son derece efektif dersleri nedeniyle üst seviyede verim sağlar.

Gün boyunca devam eden derslerde; konuşma, dinleme, dil bilgisi, gramer, okuma pratikleri, yazı pratikleri ve imla kuralları sunulmaktadır. Dersler her seviye öğrenci için geçerlidir ve seviyenize göre belirlenir.  Seviyenize göre sınıflara ayrılırsınız ve bir sınıf kesinlikle 10 kişiyi geçmez. ACP, dil öğrenmenin en eğlenceli yöntemlerinden bir tanesidir.

Inlingua Vancouver Dil Programları ve Kursları

Üniversiteden mezun olan ve iş İngilizcesi öğrenmek ya da akademik İngilizcesini geliştirmek isteyenler için İş İngilizcesi Kursu (İBUS) programını bünyesinde barındıran Inlingua Vancouver, iş başvurularında belirtebileceğiniz sertifikalı programlara da ev sahipliği yapar. Yoğun İngilizce Kursu (IP1), Üniversite Hazırlık Kursu (UPC) ve İngilizce Sınavlarına Hazırlık Kurslarını da bünyesinde barındıran Inlingua Vancouver online yerleştirme testleri ile seviyenizi belirler. Belirlenen seviyenize göre uygun sınıflara yerleştirilirsiniz ve öğreniminiz başlar.

İngilizce sınavlara hazırlık kursları, tüm; IELTS, TOEFL, CAMBRİDGE CAE ve FCE kurslarını kapsamaktadır. Kurslar, başarı garantilidir.

Bilgi İstek Formu için Tıklayınız

Tıklayın Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Kanada Üniversiteleri

    Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

    Sizi Arayalım
    Sizi Arayalım

    Sizi Arayalım