ILSC Dil Okulu
04 Ocak 2021 - Blog

ILSC Dil Okulu

Dil becerilerinizi geliştimrke ve eğitim konusunda harika bir sonuç elde etmek adına Kanada dil okulları arasında ön plana çıkan ILSC Dil Okulu’nda eğitim almaya ne dersiniz? Kanada’nin en eski dil okulları arasında yer alan bu okul sayesinde dil öğrenmek hiç olmadığı kadar keyifli olacak!

Kanada dil okulu kaydı yaptırmadan önce en önemli konulardan bir tanesi de doğru okulu keşfetmektir. Zira ülkemizden binlerce kilometre uzakta eğitim alacaksanız seçiminizin kusursuz olması gerekir. Okul seçiminizi kolaylaştırmak ve aldığınız hizmeti yüksek standartlara taşımak adına araştırmalarınıza ILSC Dl Okulu’nu da ekleyin. Kanada’da dil okulu dendiğinde akla gelen bu seçenek hemen herkesin hayalidir!

ILSC Dil Okulu Avantajları

Kanada dil okulları seçiminizi yaparken değerlendirmeye alacağınız ILSC Dil Okulu; 1991 yılından bu yana hizmet vermektedir. Dil eğitiminde kaliteyi yakalamayı başaran ve öğrencilerine kusursuz bir hizmet sunmayı başaran bu okulla siz de dil eğitiminde kusursuzluğu yakalayabilirsiniz.

1991 yılında Vancouver’da kurulduktan sonra eğitim standartlarını yukarı taşıyan okulun dünyanın 7 harika konumunda şubesi vardır. Bu anlamda ILSC Dil Okulu sadece Kanada dil okulu olarak değil bir dünya markası olarak hizmet verir. Kanada’da Vancouver, Toronto ve Montreal gibi şehirlerde eğitim imkânı sunarken Avusturlaya’da Melbourne, Brisbane ve Sydney’de şubesi vardır. Okulun 7. ve diğer önemli şubesi ise Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’dedir.

            Neden Bu Okulu Seçmelisiniz?

Kanada dil okulları arasında en iyi seçeneklerden bir tanesi olan ILSC Dil Okulu; sosyal ve eğitim anlamında kusursuz seçenekler sunarken finansal açıdan da ayrıcalıklıdır. Öğrencilerin Kanada dil okulu fiyatları ile ilgili araştırma yapıp en avantajlı seçenekleri keşfetmeye çalıştığı bir ortamda siz ILSC Dil Okulu seçimi ile harika bir eğitime kapı aralayabileceksiniz. Üstelik okulda verilen birbirinden özel eğitimler ile farklı ihtiyaçlarınıza çözüm üretebileceksiniz.

  • İngilizce Dil Kursu
  • Fransızca Dil Kursu
  • Üniversite Hazırlık
  • Teacher Training
  • Staj Programları

Yukarıdaki seçenekler ve çok daha fazlası için ILSC Dil Okulu ile iletişime geçebilirsiniz. En Kaliteli ve başarılı hizmetler burada sizleri bekliyor!

Cevap bırakın

Sizi Arayalım

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım

Sizi Arayalım