Kaplan Dil Okulu

Kaplan Dil Okulu

Kaplan Dil Okulu

Dünyada 42’den fazla okulu bulunan Kaplan International Colleges, Kanada’nın en iyi İngilizce eğitimlerinden birini sunmaktadır. Son derece köklü bir dil kursu olan Kaplan International Colleges, dünyanın en güvenli şehirlerinden birinde eğitim görmenizi sağlar. Kanada kültürünü benimserken, doğal güzelliklerin tadını çıkarırken ve farklı bir ülkede bulunmanın avantajlarını yaşarken bir yandan İngilizce öğrenmenize olanak sağlayan bu okul, sizin belirleyeceğiniz programda hizmet verecektir.

Kaplan International Colleges’in Sunduğu Konaklama Kolaylığı

Eğitiminizin 6 aydan uzun sürecek olması halinde, Kanada öğrenci vizesi alabilirsiniz. Vize almak için gerekli belgeleri ve yardımı okulunuz size sağlayacaktır. Ayrıca Kaplan International Colleges, öğrencilerinin kalacak yerleri düşünerek, kendi öğrencilerinin bir arada kalabilecekleri yurtlar tahsis etmektedir. Beraber eğitim gördüğünüz arkadaşlarınızla beraber yurtlarda veya tek başınıza yerli bir ailenin yanında kalabilirsiniz.

Kaplan International Colleges Dil Programları

Kanada’nın İngilizce ve Fransızca konusunda yeterlilik ve resmi tanınırlık veren kurumu olan CAPLS, Kaplan İnternational Colleges için de bu yeterliliği uygun görmüştür. Çünkü verilen eğitim her yaştan insana hitap edebildiği gibi her türlü seviyeyi de kapsamaktadır.

Yetişkinler için olan eğitim programlarında; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, TOEFL Hazırlık Kursu, IELTS Hazırlık Kursu ve Tatil Kapsamında İngilizce programları bulunmaktadır.

Ayrıca uzun dönem İngilizce kursları sayesinde 5, 6 veya 9 aylık eğitim görebilirsiniz. Haftalık 15 saatlik eğitim içeren standart kursu veya haftalık 21 saat eğitim içeren ağırlaştırılmış kursu tercih edebilirsiniz.

İngilizce sınavına girerek seviyenizi belirlersiniz ve ona göre bir kura yerleştirilirsiniz. Öğrenim seviyeniz arttıkça, dil okulundaki seviyeniz de artacaktır.

İş İngilizcesi eğitimi sayesinde iş dünyanıza yönelik kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz. Alacağınız yeterlilik belgesi ve sertifikaları mezun olduktan sonra özgeçmişinizde kullanarak iş başvurularında tercih edilen eleman olabilirsiniz.

Kaplan Dil Okulu Resim Galerisi

Ücretsiz Kanada Eğitim ve Dil Okulları Danışmanlığı

Sizi Arayalım